Yeni Kitap Haberleri

(Damla Göl) #2066

Aa Zafon’un haklarını Kırmızı Kedi mi aldı?!
Şahane bir kitaptır bu, Altın Kitaplar edisyonunu okumuştum. Bir daha okurum! :heart_eyes:

(Hüseyin gök) #2067

İngilizce ön siparişede açılmış.

8 EKİM 2019 çıkış tarihi

(Hüseyin gök) #2069

Aynen daha çıkışına çok var,Türkçeye de bir kaç ay geç çıkar ancak yıl sonu elimizde olur.

135 dolar ney yaw.:slight_smile:

Benim tahminim de o yönde. Hazırda çevirisi olduğu için YKY yıl sonuna yetiştirir. Benim okuduğum ilk basımlar akrabalar tarafından talan edildiğinden tüm seriyi illüstrasyonlu yeniden topluyorum. Bakalım kaç seneyi bulacak serinin tamamlanması.

Dolar olsa yine iyi pound o :joy:

Yakında Yapı Kredi yayımlar…

(Hüseyin gök) #2073

Yakında yayınlar derken?

Marina geçen sene çıkmıştı. Daha sonra Rüzgarın Gölgesi yayınlandı. Diğerleri çevirilir mi bilgim yok.

Yani, Bloomsbury’nin hemen peşinden…

Bu slipcase edişın falandır. Amazon’da etiket fiyatı 47.99 Dolar. Ama biz de 120 TL’den aşağı çıkmayacağı kesin. :smiley:

Edit: Şuan 32 Pound gözüküyor

(Hüseyin gök) #2077

Aynen aga cidden yüksek fiyattan çıkacak lakin sayfa sayısı diğer ciltlerden 100 sayfa daha fazla ve şindiki tr ciltleri 40-50tl civarı, umarım bu ciltide uygun fiyattan koyarlar malum KDV yok :smile:

Bu seriyi keşke Mary GrandPre resimleseydi.

(Hüseyin gök) #2079

Çizimlerine baktım da biraz klasik bir tarzı var,yetişkin okurlar o Çizimleri tercih eder benimde hoşuma gitti ama Jim Kay’i biraz daha genç okurlara hitap etsin diye seçmişlerdir.

Bu 463 sayfa tuttuysa, Azkaban Tutsağı rahat 550 sayfa olur.

(Damla Göl) #2081

Ben evde koyacak/sergileyecek yerim yok ve başlarına bir iş gelmesin diye bu koca illüstrasyonlulardan alamadım, ama bunun kapağı muhteşem gözüküyor. Galiba hepsini tamamlamam gerekecek er ya da geç.

(Hüseyin gök) #2082

Bence ciltli edisyonlar tükenmeden toplayın hepsini,çok muhteşem tasarıma sahipler kaçırılacak gibi değil:)

Yordam Kitap

“Yaşanmışlığın, emeğin, mücadelenin, vahşi doğanın büyük yazarı dedik. Martin Eden’den John Barleycorn’a, Beyaz Diş’ten Vahşetin Çağrısı’na büyük eserleri var dedik. Yayımlamışken hepsini yayımlayalım dedik. Hepsi Mete Ergin çevirisi olsun dedik. On Jack London, matbaadan geldi :slight_smile:

(Damla Göl) #2084

Vallahi yerim yok, kitaplıklar dolaplar doldu taştı. Bazılarını ofisten eve getirmiyorum, o derece. Ama bunlar da hakikaten muhteşemmiş. :slight_smile: Ay sonuna doğru kararımı gözden geçireceğim.

(İsmail Şahin) #2085

Ben de aynı durumdayım. İş yerinde 30 kadar kitap var.

(Serhat) #2086

Yeni kitap geliyor.

Konu takibi için Jo Nesbo Kitaplığı