Yeniden Baskısı Yapılan/Yapılacak Kitaplar

Ortaçağ 4. cilt yeni baskıya gidiyor soran arkadaşlar vardı.

resim

3 Beğeni

Ayn Rand’ın kitaplarını basacaklarını doğruladı Pegasus Yayınları fakat ne zaman olacağı hakkında bir bilgi alamadım malesef.

1 Beğeni

Karanlık Cevher’i tekrar basmak İthaki’nin planları arasında denilmişti ama görünüşe daha çok bekleyeceğiz…

4 Beğeni

tenor

5 Beğeni

Çoktandır baskısı yoktu. Everest’ten Alfa’ya geçmiş.

4 Beğeni

Üniversitedeyken ufak ufak paramı paramı biriktirip almıştım. Sarı kapaklıydı hala durur 900 küsür sayfaydı galiba. Beğenmiştim.
9140543586354

3 Beğeni

Alfa yayınları Mitoloji Kitabı yayından kaldırıldı mı yeniden baskısı yapılacak mı bilginiz var mı ?

Kitabın baskısı bitmiş ama bazı sitelerde stokta görünüyor.

https://www.limonkitabevi.com/mitoloji-kitabi?ref=kitabinabak

1 Beğeni

Serinin diğer kitapları 75 lira bunu iki katına çıkarmışlar. Nadirkitap da biri 250 lira yazmış :sweat_smile:

Baskısı bittiği için fiyatını arttırıyorlar, yeniden baskısı yapılırsa diğerlerinin fiyatına satılır :slight_smile: :krs:

1 Beğeni

Birgün şurayı açtığımda YKY Kasvetli Ev’in yeni baskısını yapıyor yazısını görmek nasip olsun amin.

1 Beğeni

Ben de çok istiyorum bu kitabı, Alfa’ya sormuştum, yıl sonunda dediler.

2 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile:

Bende bekliyorum bu kita fakat bu DK logolu kitaplar bildiğim kadarıyla Çin’de basılıp Türkiye’ye getiriliyor. Haliyle Pandemi süreci bu kitapların yeniden baskı yapılma işini hepten aksatmıştır.

3 Beğeni

Ne ara baskısı bitti hâlâ anlayamadım geçenlerde satılıyordu. Almadığıma nasıl pişmanım anlatamam :sweat_smile:

1 Beğeni

Belki bekleyeni vardır forumda paylaşıldığını görmedim. Brian Mcclellan Kan Yemini yeni baskı bandrolü alınmış.

11 Beğeni

Daha dün bu seriye bakıp ilk kitabı bulamamıştım. Forumda üçlemenin bol aksiyonlu ve diyaloglu olduğu söylenmişti. Gerçekten iyiyse okumayı isterim. Basılacağına sevindim.

3 Beğeni

bu kitabı tekrar basacaklarına göre devam kitaplarını getirebilirler.

3 Beğeni

Harika haber. Daha yeni nadirkitap’ta gördüm 90 tl idi fiyatı. Iyi ki almamışım :slight_smile:

4 Beğeni

Güzel haber, darısı Elric: Ruh Hırsızı 'nın başına :pray:

8 Beğeni