Yeniden Baskısı Yapılan/Yapılacak Kitaplar

Ben sorarım şimdi…

1 Beğeni

Merhaba, şu anda tekrar baskı planımızda bulunmamaktadır.

Bu cevabı yazdılar.

1 Beğeni

Bana da Ecinniler ciltli baskı için aynı cevabı vermişlerdi.
Sonuç olarak 1 ay sonra bastılar.

1 Beğeni

Bu kitap için biraz zor.Hem büyük baskı hemde ciltli olması çıkma ihtimalini düşürüyor.

Fiyat uygun gibi.

https://www.nadirkitap.com/ariburnu-1915-canakkale-savasi-ndan-belgesel-oykuler-haluk-oral-kitap9686320.html

1 Beğeni

Aynen uygun ama ben almayacam ya:)

Çok teşekkür ederim.

@erdo muhtemelen bunu basmazlar. Kitapyurdu yorumlarına baktım da sadece 2 yorum var o da 2008’den kalma. :frowning:

1 Beğeni

Epeydir Dost Kitabevinden Devrim Çağı- Eric J. Hobsbawm kitabını bekliyorum. Kitabevi ile iletişimi olan varsa tekrar baskı yapılacak mı sorabilir mi? Mail ile sordum fakat geri dönüş alamadım.

Sanırım bu başlığa Tolkien ve Neil Gaiman eserleri de not olarak düşülmeli.

Bayadır bekliyorum,:sleepy: artık Tüyap’a mı kalır acaba?:thinking:

Yayınevi ile irtibata geçebilen varsa sorabilir mi rica etsem? :slight_smile:

3 Beğeni

Twitterdan yaz cevap veriyolar. ben de bunu bekliyordum geliyor galiba.

2 Beğeni

Zaman Çarkı serisinin ciltli olarak basılmış olan 4. ve 13. cildi her yerde tükenmiş gözüküyor, tekrar basılmaları yönünde bilgisi olan var mı acaba?

Yanılmıyorsam yayınevi yetkilisi Emre Bey Ekim - Kasım gibi basılacak demişti. Ekim kasım olmasa bile kesinlikle tekrar baskı yapar. Dizisi de geliyorken İthaki serinin fişini çekmez kesinlikle.

1 Beğeni

Bilgi için çok teşekkürler elimde ciltli olarak sadece 4 ve 13 eksikti, çok güzel bir haber verdiniz böylelikle seriyi tamamlamış olacağım.

1 Beğeni

Bekleyeni varsa;

9 Beğeni

Bu hangi hobbit oluyor? Görsel atmanız mümkün mü?

Muhtemelen bu

5 Beğeni

Bence o değil.

1 Beğeni

Baskı sayısı tutmuyor ama, bu 4. baskı yapmış. 5 baskıyı yapması lazım. diğer 2 baskı yapmış 3 baskıyı yapacak.

Yine de en iyisi doğru bilgi için @irbis 'e soralım.

1 Beğeni

Hımmm. Ben de Açıklamalı notlarıyla yazmadığı için böyle düşünmüştüm ama baskı tutmuyorsa değildir. Bir de bunları grili olanı var. O da açıklamalı. :thinking:

1 Beğeni