Yerdeniz Serisi Okumamışlar Cemiyeti

Listeye giriş yapıyorsunuz :slight_smile:

2 Beğeni

Okumadım ama şöyle bir göz ucuyla baktığım, aklımın köşesindeki bir seriydi. Uzun seri okuma fobisi var bende, sıkılırsam diye çok korkuyorum :frowning:

3 Beğeni

En azından ilk kitapta sıkılmayacağınızı söyleyebilirim
Listeye yazıyorum :grinning:

2 Beğeni

Öhööhö öhhöhö öhkğhööhö. Üşüttüm herhalde

2 Beğeni

:joy:

7 Beğeni

Ben hediye paketinin böyle uzun olacağını tahmin etmemiştim. :joy:

2 Beğeni

Yerseniz’i Tek Cilt olarak mı almalı yoksa parça parça mı? (gönlüm tek ciltten yana ama)

1 Beğeni

Ben alacağım zaman tek cilt olmasını isterim sanırım. Elinde olanlar basımlar hakkında daha detaylı bilgi verebilir mi? Yüzüklerin Efendisi başlığında da ben sormuştum böyle bir soru, iki türlü de alın denmişti :yum: Hangisi daha iyi bir okuma yapmanızı kolaylaştıracaksa onu almanız daha mantıklı olur gibi. Tek ciltin kapak tasarımı çok güzel ama :joy:

@Rena göründüğünden çok daha hızlı okunuyor (benim için öyle işliyor süreç) gözünü korkutmasın.

2 Beğeni

Tek cilt versiyonu kalın ve ağır olduğu için okurken biraz zorluk çıkarabilir. Tabi bu benim görüşüm.

3 Beğeni

Kitabı kenarda köşede yatarak okuyan insanlardan değilim :slight_smile: ciddi bir iş olarak görüp genelde oturarak okuyorum. (daha güzel nefes almak için ideal. Neyse konumuz bu değil :D) tuğla etkisi yaratmaz sanki bu yüzden. Tek Cilt baskısı çok güzel olmuş diye çokça yorum gördüm internette. Ondan dolayı sanırım kararım o yönde olacak. Teşekkürler yorum için…

2 Beğeni

Ben demiş olabilirim belki onu :smiley:

1 Beğeni

Hmmm, bu durumda cevabı biliyor olmalısınız :grin:

Ben uygun indirim yakalayınca ciltli ve ciltsiz olarak birlikte almıştım. Şimdi fiyatlar yüksek sanırım.

8 Beğeni

En iyisi böyle okumak :laughing:

4 Beğeni

Hadii, aklıma gelmişti bunu atmak🙃

2 Beğeni

Yerdeniz i aliyorum galiba :woman_facepalming::woman_facepalming:

4 Beğeni

Kafana vurma öyle, YERDENİZ çok güzeldir. :sweat_smile: KKG de al kenarda dursun.

:hanci:

3 Beğeni

Sahaftan yerdeniz bulmuştum ilk basimmis 180 nedir ya :joy::joy:kkg daha sonra :slight_smile:

1 Beğeni

Sahafları gezmenize gerek yok ayrıca 1. baskının bir özelliği yok. Kitabı yıllarca saklarım sonra değerlendirim demiyorsanız, internetten en ucuz bulduğunuz yerden almanızı tavsiye ederim.

17.11.2018 tarihinde 94,90 TL ye almışım. Sanırım pek ucuzlamıyor bu kitap ya da ben umursamayıp direkt almışım bilemiyorum. :sweat_smile:

3 Beğeni

Kesinlikle netten alacağım :slight_smile: sahaflar uçmuş

3 Beğeni