Zaman Çarkı

13lü seti alsam mı almasam mı bilemedim. Siz öyle diyorsanız dursun biraz daha.

Kesin alicam diyorsan, ciltli al. Baksana karton kapak 1.kitap çıktı kalakaldı öylece. Ayrıca çok ayrı bir havası var ciltlilerin ve her daim aldığın fiyatada satabilirsin. (Evladiyelik yatırım.)

3 Beğeni

13.cilt ilknoktada satışa sunulmuş eeeyyyy 13.cilti bekleyenler…

8 Beğeni

2.kitabın ciltsizi ve ciltli versiyonu var.

Hangisinde fontlar daha büyük , okumasi rahat acaba ?

Yeni karton versiyonun 2. Kitabi cikmayacak sanirim ?

Merhabalar arkadaslar 15 kitab hepsi almak istiyorum 602 tl olmus ben bakudeyim bizim devizle 165 azn ediyo baya makul fiyat sizce almalimiyim?

2 Beğeni

Epik fantezi seviyorsanız bence almalısınız, şimdiden hayırlı olsun. İyi okumalar dilerim.

Tolkien faniyim diye bilirim tesekkurler

Satin aldim simdiden kargolamishlar

Büyük Av’ı biraz zorlanarak, ışık yaksın beni, cümlelerle çekişerek okumuştum. 2 gündür Yenidendoğan Ejder’i okuyorum ve çok akıcı bir okuma oluyor.

Sanırım seri olarak bir akıcı bir durgun şeklinde ilerliyor. Bir güzeldi iki durgun üç güzeldi dört durgun. Umuyorumki beş akıcı olur. İyi okumalar :ok_woman:

1 Beğeni

Oldukça ara verdiğim için unutmuşum. Egeanin kimdi Allah aşkına?

Ben dün okumaya başladım Egwene diye bir kız var, bu karakterden mi bahsediyorsun? Ben de toplam 2 bölüm okudum fazla bir şey bilmiyorum. :sweat_smile:

Ah hayır Egwene ana karakterlerden biri ama Egeanin onlardan biri değil dördüncü kitapta denk geldim. Ama sanki daha önceden de geçiyordu hatırlamıyorum tam olarak :confused: (hatırlamadığımdan çırpınıp duruyorum okumak için :pensive:)

2 Beğeni

Teşekkür ederim :ok_woman:

Ben de ikinci kitabı yeni bitirdim. Kitapta Rand’ın olağanüstü kılıç kullanma yeteneğinin sebebi sonraki kitaplarda mantıklı bir şekilde açıklanıyor mu ? yoksa tek sebep aiel olması mı ? spoiler vermeden evet açıklanıyor veya hayır açıklanmıyor gibisinden cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

8.cilt bitti ama hayır.

2 Beğeni

Kitaplarda böyle bir şey geçmiyor (en azından 6.kitaba kadar böyle biliyorum.) Benim fikrime göre daha önceki ejderlerin yetenekleri etki ediyor

2 Beğeni

Ben de az önce, belki de bütün ejderler bu kadar iyi savaşçıdırlar diye düşündüm. Buna okçuluk da dahil.

Rand, sürekli kılıç çalışıyor. Ayrıca ateş ve boşluk yöntemi kadar güç tutması da duyularını güçlendirerek ona yardımcı oluyor. E, hocası da Aan’Allein olduğuna göre bence gayet normal. Bunun eski yaşamları ile bir alakası yok. Okçuluğu da ona Tam öğretiyor ki zaten okçuluk İkinehir halkının en meşhur yeteneklerinden biri.

2 Beğeni