Zaman Çarkı

@Tilqi_Gin evet, ben akşam isme dikkat etmeden yazmışım. Slayer uyanık dünyada Luc, görünmez dünyada Isam

@jakels ben okumadım :slight_smile: Rand’ı kurtaran kişiyi yazdığınız blurlu kısımları. Fandom wiki maddesinde Slayer (luc + Isam) sayfasının sadece giriş kısmını okudum, spoler okumayayım diye.

Benim yazdığım uzun olan blurlu kısım 2.kitap için spoiler sadece. Rand’ı kurtaran kişi kısmı bir kelime blurlu ufak yer :slight_smile: ama Slayer için sorularınız yanıtlandı sanırım bunun haricinde diye tahmin ediyorum.

1 Beğeni

Evet 2. kitap ile ilgili kısmı okudum, Rand’ı kurtaran kişiyi okumadım. Tahminim doğru değilmiş, sürpriz bozan olmasın diye Rand’ı kurtaran kişiyi okumadım.

2 Beğeni

Screenshot by Lightshot bu ikisi arasında ki fark nedir?

ISBN numaraları farklı, İkisinden birisi eski baskı ve muhtemelen baskısı yok.

İlknokta eski baskının stoğunu var diye girmiş ya da stok adetini güncellemeyi unutmuşlar.

Etiket fiyatı 58 TL olan baskı yılı 2012, diğerinin baskı yılı 2017.

1 Beğeni

teşekkürler…

1 Beğeni

Aklıma geldi belki depolarından eski baskı çıkmıştır, sonradan belki iadelerden gelen olmuştur, satışa açmışlardır. Belki hata değil, eski baskı olduğu için stok var demiş olabilirler, eski baskının fiyatı daha uygun, isterseniz ilknoktaya iletişim sayfalarından sorun, daha doğru bilgiyi edinebilirsiniz.

1 Beğeni

büyük ihtimal alırım gelirse kendimi şanslı hissederim :slight_smile:

1 Beğeni

Şu yeni çıkan ejder motifli şömizleri basarlar mı acep ? Sorabilen olur mu ?

Ben kendime dijital baskıda bastırıcam ama o ejder motifini arıyorum. Bulan varsa paylaşabilirmi?

1 Beğeni
3 Beğeni

Ben çıkardığı şömizleri daha çok beğendim.

1 Beğeni

Ben de aynı planı yapıyorum. Bulan diğerine haber versin en iyisi. :smiley:

12.cilt çok iyi başladı. Kendimi Terminator 1 filminin sonunda ki meşhur çöl sahnesindeki gibi hissediyorum. There is a storm coming…

5 Beğeni

Başlığa girince seriyi tekrar okuyasım geliyor. Bir ara zaten yeniden okuyacağım da bu kadar çabuk olmamalı, daha okuyacak başka kitaplar var…:joy:

2 Beğeni

Şu an seriyi toplamaya başlayabileceğim en uygun yer neresi? ilk 3 kitabı falan alacağım. İkinci el de olur.

Adınız Cemile ise ve imzalı istiyorsanız nadirkitap’ta 750 Tl’ye var :slight_smile:

Idefix’te 31 tl gördüm ilk cildi. Bir de kitap fiyatlarını karşılaştıran bir site vardı. Oraya bakın. Hepsi set olarak 700 tl, onu da düşünebilirsiniz. Begenmezseniz set olarak tekrar satabilirsiniz.

2 Beğeni

ya şu anlık o kadar bütçe yok malum öğrenciyim yavaş yavaş toplayayım diyorum :smiley:

Adım Cemile değil ama değiştirmeyi düşünebilirim tabi bu kadar parayı ayırmak asıl mesele. :rofl:

İmza çok kötü değil mi ya? Çocuklarım ilk sınıfı bitirince onlara imzalatıcam. Birebir aynısı yaparlar bence :slight_smile:

Ortamlarda Robert Jordan’a imzalatmıştım derim, kim bilecek. Beyin bedava :sweat_smile: