Zaman Çarkı

Eğer dediği gibi Harry Potter’ın ilk iki filmi tadında değişiklikler yapılacaksa bence sorun yok, ufak tefek ekleme ve çıkarmalar illa ki olacaktır zaten.
Not: Keşke Harry Potter filmleri de o tatta devam etseydi, üçüncü filmle birlikte fena batırmaya başladılar bence. Bakalım Zaman Çarkı için ne yapacaklar?

2 Beğeni

Elimde ciltsiz zaman çarkları var (sıfır) karaborsa yapıp ortalığı karıştırayım mı :smile:

Sende benim gibi kaos lordunu bekliyordun. Koas lordu çıktıktan 2 hafta sonra elime ulaştı. Onu okudum arya god of war sıkıştırdım ve 7. kitabı bitirdim. Baya geri kaşmışsın :slight_smile: Ama 7. kitap çok güzel açıkcası kaos lordunun temposu genel olark düşüktü ama 7 numara akıyor :slight_smile:

1 Beğeni

Evet kaos lordunu çıktığı gibi aldım ve okudum. Ama 7 için bir türlü zaman bulamadım. Sıkıntılı bi dönem geçirdim ne yazık ki ama şimdi tatil ve kitap okuma zamanı. Sen kaçıncı kitaptasın?

1. kitaba başlicam türkiyeye dönünce

Yetişirim o zaman. Okuyunca yazarsın buraya.

1 Beğeni

Yeni Bahar’ın ciltsizi var mı? İlknokta’da ciltli 41 TL. İdefix’da de 41 TL ama ciltsiz yazıyor.

Ciltsiz yazdığına bakmayın gelen kitaplar ciltli. Aynı zamanda ciltsiz versiyonu bulunmuyor.

2 Beğeni
  1. kitap bitmiş durumda. Bu kadar bayık bir kitap gördüğümü hatırlamıyorum sanırım. Böylesine sürünen, böylesine sıkıcı, böylesine kurgusu zayıf… Evet, çarpılmamak için bu saçmalıkları bir kenara bırakalım. Kitap, sonlarına doğru kalp krizi geçirtebilir. Bu kadar güzel bir külliyat okunmaz da ne okunur?

Zaman Çarkı’nı ciltsiz toplayan varsa 2. ve 3. kitapları satmayı planlıyorum. Burada talipli yoksa Zebramo’da satışa koyacağım.

1 Beğeni

:joy: Bir an nasıl ya dedim yorumunu okurken.

2 Beğeni

Ben de tekrar okuyunca elim ayağım titriyor. Ellerime kötü kötü bakıyorum. :smiley:

Ohhh be sonunda ZC 5 kitabîna başladım. Çok özlemişim o dünyayı. Bu arada 4. Kitapata olanları özet gecebilecek yada bir kayanak gòstetebilecke olan var mı? Özellille Tear taşında oynana bir eveler oyunu vardı aslı neydi onun hatirlayan var mı?

http://zamancarki.net/kitaplar/ bu sitede özetleri filan var hocam.Burdan bakabilirsin.

2 Beğeni

Sağaolasın @savinien.

1 Beğeni

Birkaç gündür ortalıkta bir söylenti vardı ve bu saat itibariyle kesinlik kazandı. Moirane Damodred’i oynayacak karakter belli oldu, Rosamund Pike.

Kayıp Rıhtım haberini de geçer yakında herhalde @mit

8 Beğeni

Severim oyunculuğunu rolün hakkını verir.

1 Beğeni

Kafamda hep bu rol için Monica Belluci vardı. Nedense benim kafamdaki görüntüsüne cuk oturuyordu. :roll_eyes:

1 Beğeni

Buna da şükür siyahi veya asyalı da olabilirdi.

2 Beğeni

Ben de hep Rachel Weisz gibi bir tip hayal etmiştim…

1 Beğeni