Zaman Çarkı

((Eski Nick İBow) Emre) #1594

Belki merk eden olur, daha önce görmemiştir, Dünyanın Gözü kitabının çizgiroman versiyonu

Satışları istenilen seviyeye çıkmadığı için devam kitaplarınınki gelmeyecek ama olur da bakmak isteyen olur.

(Kadir) #1595

http://www.cizgidiyari.com/forum/direnc11/99208-wheel-time-eye-world-16-ceviri-ve-balonlama.html
Bu sitede de Türkçe’ye çevriliyor.

(Perrin Aybara) #1596

Ben eleştirmiştim :smiley: e kardeşim sende bi zahmet belirt bende 8 deyim az buz okumadık. Belki önceki bölümlerden alıntıdır diye bakıyoruz. Seri sonu spoilerı randın kolunun koptuğunu öğrendim. Ne deseydim güzel kardeşim.

rand’in kolu mu kopmuş? :flushed::flushed::flushed:
endin eleştirirken kendin vermiyorsun :rofl::joy::grin::grinning::grinning:

(aysegul) #1598

Blur kullansaydınız keşke. Spoilerı afiyetle yedim ben de şu an.

(Kadir) #1599

Blur kullanmışım ve seriyi bitiren bir arkadaşla seri hakkında spoilerlı konuşurken siz kendiniz gelip bakmışsınız. Hangi olayın hangi kitapta olduğunu nasıl hatırlayayım.

(Buyici) #1600

Ouy anam ben nerelere gidem… :cry:

(Perrin Aybara) #1601

Sende haklısın. Zaten herkes bir şeylerin kolayını bulmuş yürüyor. Burdan anlıyoruz ki kitap okumakta fayda etmediği zamanlar oluyor. Bak biri yedi spoilerın dibini. Neden ? Sadece kendi yaptığı muhabbetten zevk alıp gerisini düşünmeyen insanlarda var. Benim dilim ağırdır ama kimseyi kırmak hakaret etmek gibi bir niyetim yok. İstiyen istediği şekilde anlayabilir.

Özür dilerim
@Kingebu senden özür dilerim

(Lanfear ) #1603

Haha bende yemiştim o spoileri. Teşekkürler @Tobizume. Ben zaten bu seride hep spoileri yiyorum. Bütün önemli şeyleri öğrendim. Taht oyunlarında da yemiştim baya bi. Bi yerden sonra alışıyorsunuz :sweat_smile: çok da takılmayın.

(Kadir) #1604

Bu konuyu sessize aldım ve spoiler konuşabileceğimiz ayrı bir konu açtım. Tüm seriyi bitirenleri bu konuya davet ediyorum. Seriyi bitirmeyen konuya uğramasın lütfen.

(Perrin Aybara) #1605

Yazmışım oraya seri sonu spoileri diye bu ne cesaret açıp bakıyorsun :smiley: elimde bir bomba spoiler de var ama söylemicem :smiley:

(Lanfear ) #1606

Yok senden önce öğrenmiştim. Ama ben hep açıyorum. Dayanamıyorum.

(Erdem Atik) #1607

Bütün seriyi okuyan arkadaşlar kitaplara puan verebilir mi acaba? Merak ediyorum da :smiley:

(42. Mehmet) #1608

Bu benim kitapları okuduktan sonraki puanlamam.

(Erdem Atik) #1609

Galiba final çok iyi yapılmış?

(42. Mehmet) #1610

Kendi adıma ben istediğimi aldım diyelim. Sonu tatmin etti.

(Buyici) #1611

Ne kadar zamanda okudun ? Ard arda mi yoksa aralik verdiniz mi ? Bu soruyu seriyi bitiren herkese sorabilir miyim?
Evet seriyi ne kadar zamanda okudunuz ve ara verdiniz mi ?

(Muhammet Topcu) #1612

Lisede bir çırpıda okumuştum ilk. Sonra mobilden okudum art arda, sonra bir de kindledan ingilizce olarak okudum. Yakında kendi kitaplarımı dizdikçe bir de öyle okuyacağım. Hatırladığım kadarıyla tüm okuyuşlarım araya başka kitap koymadandı.

(42. Mehmet) #1613

2 seneyi geçmiştir bitireli, yaklaşık 25 26 ayda bitirdim. O zaman 10 serilik Amber yıllıkları ve 14 kitaplık Wardstone Günlükleri ve araya başka kitaplar koyarak okudum. 3 seriyi de özellikle çok sevdim. Birinden diğerine geçerken hevesle geçtim.
Hem okuduğum kitap çok güzel aman bitmesin, hem de şunu bir an önce bitireyim de diğer seriye geçeyim hevesiyle okudum. Kitap okuma bakımından, hayatımın en verimli dönemiydi. Ahhhh bee