Anime Genel Muhabbet Başlığı

Clannad izlemeye dramı için başladıysanız -e doğal olarak- asıl dram zaten ikinci sezonda veriliyor.

1 Beğeni

Nihayet haber geldi. Umarım devamında aksaklık yaşanmaz ve Abe-Konaka işbirliğinde iz bırakıcı, kaliteli bir anime izleriz.

4 Beğeni

Sao’nun suyu çıkmış olsa da hâlâ merak ediyorum. :sweat_smile: Bu video dün çıkmış.

1 Beğeni

Namco Bandai’nin resmi YouTube hesabında Armored Trooper Votoms (1983) efsanesinin Blu Ray setinin çıkışını kutlamak amacıyla açılış şarkısı Honoo no Sadame’nin akustik bir versiyonu yayınlandı.

1 Beğeni

Bluray’inin İngilizce fansubının yapılma ihtimali var mı?

Nyaa’da şu yazıyı yazdığım sıralarda RAW’ı yada Rip’i yoktu, ama aynı set kapsamına konmuş olan (ve vakti zamanında Türkçe’ye çevirdiğim) Armor Hunter Mellowlink’in Blu Ray Rip’i şu an itibariyle buradan indirilebilir. (Biraz uçuk dosya boyutuna sahip olsa da) Eğer ki ana serinin Rip’i çıkmasa bile, sadece RAW’i bile düşse yeter diyorum. Bir yerlerden Türkçe/İngilizce altyazısını aynı klasöre koyar, 40. yıldönümü öncesi bir kere daha anarız efsaneyi.

1 Beğeni

Yalnız değilmişim. :joy: (AOT S4 introsu)

6 Beğeni

Aynısını paylaşmıştım burada daha önce. :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Beğeni

Doğrudur bu başlığa 2-3 haftadır bakıyorum. Bir ara en baştan okuyacağım.

1 Beğeni

7 Beğeni
1 Beğeni

sonunda çok beklenen jojo part 6 duyurusu geldi :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

1 Beğeni

Anno ve Kojima eserleri hakkında konuşmamalı ya :smiley: .

2 Beğeni

Yo, bundan gayet memnunum aslında. Gerek Kojima gerek Tomino son derece dürüstler eserlerine karşı. Kısa zaman öncesine kadar Anno’nun 4. filmi bu kadar geciktirip bir sürü başka işle yeterince vakit kaybetmesine bir miktar dolmuştum ama onun bu hafta duyurulan Shin Kamen Rider reboot’u için söylediklerinden hareketle sakin kafayla düşündüğümde, adamın aslında sektör için fazlasıyla dürüst olduğu kanaatine vardım. Fularlı abilere ve “para için yaptı o son filmleri abi” diyen gençlere ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak, o ayrı konu.

1 Beğeni

Beni az biraz tanıyanlar Kamen Rider külliyatına ne kadar derin bir saygı ve muhabbet duyduğumu bilirler. Bu nedenle doğum günümde Hideaki Anno’nun Toei’nin 50. yılı için ilk Kamen Rider’in reboot çekeceğini, Kamen Rider Black serilerinin yetişkin izleyici kitlesi için remake çekileceğini ve Kamen Rider W dizisinin devamının Anime serisi olarak geleceğini onaylandığını öğrenmenin benim için gayet güzel süprizler olduğunu söyleyebilirim.

Hideaki Anno’nun Kamen Rider reboot’u haberi

Kamen Rider W Anime sequel haberi

Kamen Rider Black remake haberi

Bonus:

1 Beğeni
1 Beğeni

GTO mu önce izlenmeli yoksa Shonan Junai Gumi! mi? SJG 5 bölüm olduğu için önce GTO izlemek daha mantıklı geldi ama.

1 Beğeni

Gto izlemek mantıklı. Önce Onizuka’yı tanımak gerek.

1 Beğeni

Shounen Junai Gumi hem manga hem Anime olarak daha önce cikti diye biliyorum. Zaten olayların öncesini anlatma durumu da var. Bu nedenle GTO’ya giriş babindan izlenmesi uygundur.

2 Beğeni