Anket Teknesi

Ben bir şeye takılıp kalmam, ruh halime göre oturup Müslüm baba bile dinlerim. Ama dönüp dolaşıp gün sonu geleceğim yer Halk müziğinin modern veya otantik yorumlarıdır.

(Hiçliğin bekçisi…) #44

Hepsini dinlerim. Bunlara ek bir dünya daha dinlerim. Tek bir türe de takılıp kalamayanlardanım. Bir de ben türleri de biraz birbirine karıştırırım. Bana bir müzik açsanız ve bu hangi tür deseniz, çok bariz olmadıkça hangi tür pek bilmem. Funk neydi bilmiyorum mesela araştırdım ve muhtemelen yine unuturum ama olsun. Evet, Funk da seviyorum. Temsilen Rock seçtim ama hepsini seçebilmeyi tercih ederdim. ^^ Yine de sanırım yoğunluk Rock benim için.

Belli bir türe takilı kalmak doğru değil zaten. Ruh halimiz neyi istiyorsa onu dinlemeliyiz bence. Mesela bende son 3 aydır Metal dinlememe rağmen bu son 2 haftadır canım acayip Progserif ve Blues Rock çektiği için Rock dinledim.

(fatih çetin) #46

Bir Rock dinleyicisiyim.

(Ezgi ) #47

Genel olarak her tür müzik dinleyebilirim ama gün içinde Disturbed dinlemezsem bir şey eksik gibi hissediyorum. Yine de seçenekler arasında rap olsaydı zorlu bir seçim olurdu şu aralar rap çok dinliyorum.

Dondurmanin acaba en çok hangi çesidini seviyorsunuz?

• Kako- Sade
  • Meyveli
  • Meyveli (Vişne )
  • Hepsi

0 oylayanlar

(Buyici) #49

En ekşi ve mayhoş olanını.

(Hiçliğin bekçisi…) #50

Benim sevdiğim yok. :expressionless: Ekşi ve ekşi. :sweat_smile: Bir de fıstıklı. :heart_eyes:

Bir zamanlar dondurmanın en güzeli Atatürk Orman Çiftliğinde olurdu, İş dönüşü Kızılay’dan yolumuza uzatır, çiftliğe uğrar,dondurma alırdık. sağolsunlar (!) ne çiftlik kaldı ne de o güzelim dondurmalar.

Ekşili herhangi bir aromayla çikolatalıyı birlikte yemeyi severim en çok. Normal yemeklerde de tatlı ve tuzluyu aynı anda yemeyi seviyorum. :woman_shrugging:t2::woman_shrugging:t2:

Çocuklar buralarda Ekşimen derler o çiçeklere. Duvarları aşacak kadarda severler…

(Deepreader) #55

Bir ay önce müzik dersinde müzik türlerini tanımakla ilgili bir ders yapana kadar rock derdim. Ama, her türden parçaları araştırırken blues gönlümü fethetti. Acaba daha önce duyup dinlememeyi nasıl başarmışım. Sınıf öğretmeni olmayı bu yüzden seviyorum :sweat_smile: