Bugün Ben Şunu Öğrendim

iletişim özürlüyüm sanırım.

2 Beğeni

Sorunları kökten çözmek insana mutluluk veriyor.:beetle:

2 Beğeni

Sonbahar ilhamla, huzurla gelir. (Zaten en sevdiğim mevsimdir.)

6 Beğeni

Herhangi bir platformda “Ne dinliyorsunuz?” başlıklarına müzik atınca kız düşmüyor. O devir MSN’deydi orda da tanıdıklarını ekleyebiliyordun zaten. (:

2 Beğeni

Yeterli paran olmadığı zaman, yeterince özgür olmadığını öğrendim. Aslında öğrenmiş sayılmam, kendime itiraf edemiyordum, bugün bununla yüzleştim. Düzenin zorlamacasından kaçamıyacak kadar korkak olabilirim. Bilemiyorum.

7 Beğeni

Evet, sanırım tarih kitaplarına karşı bir ilgim var. Kardeşimin kitaplığında duran ders kitaplarından, İskitler diye bir kitabı okumaya başladım. Yoksa konu tarih olduğunda kitaplar da en az belgeseller kadar güzel mi?

2 Beğeni

Yaşa!
unnamed

Alaeddin Şenel’in İnsanlık Tarihi’ni okursan tarihi daha çok seveceksindir…

1 Beğeni

Türbanlı bayanların taktığı şeyden ötürü Yüzük’e sahip olmuş gibi kudrete sahip olduklarını öğrendim.

Kesinlikle bakacağım en kısa zamanda. Hatta biraz araştırdım bile, adam hoşuma gitti bayağı. :smiley:

Çekingenlik kadar kötü bir şey olamaz, sanıyorum. Bunun yüzünden önüme çıkan fırsatları elimle kendimden uzaklaştırıyorum. Üzücü.

11 Beğeni

Öğrenmek demeyelim de farkına varmak diyelim. Bir süredir kademeli olarak artıyordu bu farkındalık. O kadar forumda bulundum, aktif oldum, sürekli insanları düzeltmeye çalışan fularlı beyaz atlı prensler her forumda var ama sanki son yıllarda tavan yaptı sayıları. Mikrop gibi çoğalıyorlar resmen. Bir de laf sokmaları, artist artist konuşanları her şart ve durumda beğenen yandaş medya her yerde. Onlar daha kötü.

2 Beğeni

Arkadaşlık ya da çöpçatan sitelerinde geziyorsun galiba. :grinning:Fularlı beyaz atlı prenslerle normal forumda hiç karşılaşmadım, fuları ne renk bu arada?

1 Beğeni

Hocam anlamamışsınız demek istediğimi o yüzden kötü bir yorum yazmayacağım.

Renkler de değişik elbette kırmızı var, mavi var, turuncu var, pembe var. Bu arada sizi görmüştüm forumda şu yorumunuzu çok beğenmiştim hala aklımda kalmış:

Düzenleme: Arkadaşlık ya da çöpçatan sitelerine girmem ben hiç ihtiyaç duymadım o yüzden oralarda beyaz atlı prens çok mu bilmiyorum ben sadece forumlarda ve sosyal medyada gördüm.

1 Beğeni

Anlamadım galiba çünkü her yazılanı takip edemiyorum, ilginç bir tespit…

1 Beğeni

Fake hesap kullanan türler çok tehlikeli oluyor fakat onların fularları yok. Bir bakmışsın doktor olmuş bir de bakmışsın mühendis. Bir nikte hayatın anlamını çözüyor bir nikte hayata lanet ediyor. Tuhaf işler cidden.

Mühendis niye oluyor abi yani madem olmadığın biri gibi davranıp numara yapacaksın niye mühendis oluyorsun? Fake make yine de iş bulamazlar.

2 Beğeni

IQ seviyesi ile alakalı olmalı, sosyal medyada hayalini yaşıyor işte fakat gerçek hayata nasıl adapte oluyor, işte o kısım muamma…

1 Beğeni

Herkesi yargılamamak lazım aslında, farklı nedenler de olabilir. Mesela bir platformda da olsa kim olduğu, yaşı vs. yüzünden kale alınmamak yerine insanların ön yargılarından kurtulmak için böyle bir yol seçmiş olabilir. Yanlış anlamayın, fake hesapları savunmuyorum ancak herkesin söz ettiğiniz şekilde olduğuna inanmıyorum.
Şu an benim hesabım da oldukça fake duruyor, biraz savunma ihtiyacı hissettim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Benim bahsettiğim kişiler sahte hesapla insanları sürekli kandırmaya çalışan tipler yani işleri bu ne yazık ki. İnsan yaşını, ismini ya da mesleğini gizli tutabilir fakat hiç olmadığı kimliklere bürünmek ve bir gün önce savunduğunun ertesi gün tersini övmeye çalışmak anlaşılır bir tavır değil. Sizin durumunuz bu örneğe uymuyor zaten.

1 Beğeni