Buz ve Ateşin Şarkısı Serisini Okumamışlar Cemiyeti

Seriyi henüz okumamış, başlamayı düşünenleri böyle alalım.Sevgili yazarımız George R. R. Martin amcamız henüz yeni kitabı bitiremediği için son 2 kitap hala çıkmadı.
Serinin mevcut ve çıkacak kitapları
Taht Oyunları
Kralların Çarpışması
Kılıçların Fırtınası
Kargaların Ziyafeti
Ejderhaların Dansı
Kış Rüzgârları (Yayımlanacak)
Bahar Rüyası (Yayımlanacak)
Bu kitapların yanında dünya ile ilgili kitaplarda mevcut tabi.
Üye listesi
Arqonquin
@hunter
@Rena
@icE
@galeme
@Gelu
@Burcu1
@Mazotci
@Soultake
@birisi43
@_Ged

5 Beğeni

Seri bitsin okurum :smirk:

2 Beğeni

Böyle giderse seriyi Brandon Sanderson bitirecek :slight_smile:

6 Beğeni

Diziyi geek olarak takip ettiğim için okumaya bir türlü başlayamadım. Bitmemiş ve çok uzun bir seri, ilk kitaplarda diziye çok paralel olunca eh başlarız bir ara. :smiley:

2 Beğeni

Demek ki bir sürü vaktim var :rofl:

2 Beğeni

İkinci sezon itibariyle olaylar kitaptan farklılaşıyor, tabii haliyle kitabın farklı bir lezzeti var. Okumanızı öneririm.

2 Beğeni

Sadece ilk kitabı okumuş ve çok beğenmiştim. Bir ara güzel bir kampanya denk getirip set olarak alacağım. Fantastik olmasına rağmen okuyabiliyorum. Çünkü “iyiler kötülere karşı ve iyiler kazandı :hugs:” tarzında olmayan bir seri gibi duruyor.

3 Beğeni

Ben bir gönderme yakaladım hocam @mit :rofl:

1 Beğeni

Bir şeye gönderme yapmadım aslında.:thinking: Kendi fikirlerimi kibarlaştırarak yazdım. Ha o ifadeyi açarsak Yüzüklerin Efendisi gibi sonu daha ilk dakikadan belli olan bir eser değil demek istedim.

1 Beğeni

Tamam işte ben de onu dedimdi zaten :yum:

1 Beğeni

George r r martin bu konuda Tolkien a eleştiride bulunuyor aslında fakat Tolkien dan esinlendiğini de belirtiliyor.
Seninle aynı fikirde olamayacağım maalesef.
Henüz bitirilmemiş bir seri sonuçta
Sonu bile belli değil

1 Beğeni

Seriyi yeni ciltli versiyondan topluyorum. O yüzden yavaş yavaş okuma şansım var zaman içinde çıktıkça :smile:

1 Beğeni

Buraya da ekleyin beni. Ben gerçekten kitap okudum mu ki? :roll_eyes:

2 Beğeni

Şöyle düşün. Bu kitapları okuyanlar bazı insanlar unutup tekrar okumayı istiyor. Senin hiç unutma zahmetine girmene gerek yok.

2 Beğeni

Ben de okumadım. Dizisini izledim, yazarı da zaten umursamazın teki. O kadar seri varken bunu mu okuyacağım?

1 Beğeni

Çünkü daha okumadım, eğer gerçekten okuyanlar bu kadar sevdilerse ben de okuduğumda büyük dikkatle okurum. :slightly_smiling_face:

Yine yeniden ekleyin benide :scream::sweat_smile:

2 Beğeni

Yaaaz yaz gazeteci yaz,yaaaz yaz efendi yaz(benide yaz)

3 Beğeni

İlk kitabı okudum sadece, sayılır mıyım -

2 Beğeni

Sayılır sayılır. Hemen ekliyorum.