Çizim Dosyası

Bir de fan olarak yaptığım resimler var.:sweat_smile:

18 Beğeni

Bunlar da benim nerden baksan 10 küsür sene önce yapıp ilk paramı kazandığım logolar :slight_smile: İstanbul Tünel’de açılacak bir müzik market için yapmıştım.

Şimdi bakınca alttaki logo Pause, Rec, Play iconları ve TD harfleri ile müzik marketten çok müzik stüdyosu logosunu çağrıştırıyor ama zaten üsttekini seçmişlerdi :slight_smile:

13 Beğeni

zRVwRswl

Lisedeyken anime batağına batmıştım xd

21 Beğeni

Yeni yeni öğrenmeye başladığım bir hobi PixelArt. Referans çizimleri baz alarak kendi çizimlerimi hazırlıyorum. Başlangıç için tatmin edici sonuçlar aldım. Bundan sonra özgün çizimler çıkarabilmek için kendimi geliştirmeye çalışıyorum. :slight_smile:

20 Beğeni

Uzun zamandır resim yuklemiyordum. Yeni yılda daha çok resim paylaşmaya karar verdim.

34 Beğeni

39 Beğeni

Özellikle ikinci resim çok güzel. Hayalgücünüze sağlık.

1 Beğeni

Teşekkür ederim :green_heart:. Ama sadece ilki hayalgücüm malesef. Yine de çizmeye devam :pray:

1 Beğeni

Guns N’ Roses yazsam mı yazmasam mı karar veremedim. :confused:

Ve son olarak anime karakterleri çizdim.:grin:

Hunter x Hunter’dan Hisoka

Bungou Stray Dogs’tan Chuuya Nakahara

11 Beğeni

Sabır işi gerçekten. Bakarken aşamaları düşünürken üşendim. :sweat_smile:

2 Beğeni

Çok yerinde bir karar içim açıldı vallahi :heart_eyes:

1 Beğeni

Bir de evde 5 yaşında bir komando prenses varken her kat attığımda ayrı bir heyecan ayrı bir adrenalin :face_with_hand_over_mouth:.

Çok teşekkür ederim :pray:

30 Beğeni

13 Beğeni

AAAAA bu başlığı nasıl görmemişim :smiley: Hemen çizimlerimi koyuyorum efenim itinayla sipariş alınır ^-^
Her tarzda çizebilirim. Bunlardan çoğu sipariş üzerine yaptığım işlerden :slight_smile:

29 Beğeni

Denetmenlere indirim varmış diye duydum doğru mu? :joy:

2 Beğeni

Tabii ki öyle, hatta herkese benden indirim, şakir e yok :smiley:

Cüzdanımdaki Calcifer’ı da kaptırdım. :((

30 Beğeni

Yıllar sonra (5, 6 yıl oldu galiba) tekrar resim çizdim. Körelmişim. Ve kısıtlı malzemelerim vardı. Yine de yardımsever abla rolü için ideal :buyucu:.

26 Beğeni