Karn Aduamin (Tanışalım, Kaynaşalım)

Sormanızda sakınca yok. :blush:

bu sitenin kullanıcılarının yaş ortalaması kaç?
sitedeki yazılarımız blog şeklinde olabilir mi?

Şöyle bir anketimiz bulunmakta, bakabilirsiniz.

Kendi başlığınızın altında dilediğiniz paylaşımı yapabilirsiniz fakat reklam, din, dil, ırk, şiddet, siyaset vb. paylaşımlar yapmamanız gerekmektedir.

4 Beğeni

çok teşekkür ederim yardımın için

2 Beğeni

Merhaba herkese…

4 Beğeni

Merhaba hoş geldiniz.

1 Beğeni

Merhaba. Forumda yeniyim. Tanışmak için oluşturulmuş bir konu başlığıdan haberim yoktu. Hımm. Güzel paylaşımları, konuları olan, samimiyet taşan bir ortam bulduğum için mutluyum… Hoşbuldum şimdiden :slightly_smiling_face:

10 Beğeni

@natalie ve @Med aramıza hoş geldiniz. Birtakım tekinsiz yaratıklara dikkat edin zira başınıza geleceklerden dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz.

@Med Arama kutucuğunu kullanırsan yazdığın kelimenin içinde olduğu birçok konu bulabilirsin. Ayrıca bize sohbet amaçlı bir şeyler söylemek istiyorsan bunları “Rıhtım Kamarası” başlığında söyleyebilirsin.

:buyucu:

3 Beğeni

Merhaba, hoş bulduk. Teşekkür ederim ilginiz için.

1 Beğeni

@natalie, @Med

Hoş geldiniz, iyi forumlar ve hoş vakitler dilerim. ^.^

4 Beğeni

Hoş bulduk. İlgin için sağol ve bilgilendirmelerin için de.

Sağol @Kitsune hoşbulduk. :slightly_smiling_face: Forumdaki her anımdan keyif alacağım umarım. Tabi böyle ilgili arkadaşardan sonra, @Kitsune @Agape, keyfim daha da arttı diyebilirim.

2 Beğeni

Herkese merhaba. Buralarda yeniyim. İnşallah kısa sürede alışırım.

4 Beğeni

Hoş geldiniz. :slight_smile: Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

1 Beğeni

Selamlar arkadaşlar, yeni üye oldum lakin buralara yabancı değilim. Epey bir vakit geçirdikten sonra neen bu güzel insanların arasında olmuyorum ki dedim ve artık buradayım. Tanıştığımıza memnun oldum.

1 Beğeni

Merhaba, siz de hoş geldiniz. :slight_smile: Öyle uzaktan uzaktan olmaz.

1 Beğeni

Herkese merhabalar ben de yeniyim buralarda.
24 yaşındayım yaklaşık 3 senedir bilimkurgu, ve fantastik edebiyata ilgiliyim. Buralarda, sizlerin arasında güzel vakit geçirebileceğime inanıyorum . :grinning:

3 Beğeni

Hoşbulduk :grin: Umarım bu ortam benim için faydalı olur… Olacak gibi.

2 Beğeni

Kayıp rıhtımı gecenin karanlığında iyi buldunuz. Deniz fenerimiz arızalı birkaç gündür. Gemide çok üşümediniz umarım. Gelin yolgeçen hanında size bir kahve ısmarlayayım. Bakın hancıda pencereden bize bakıyor zaten :hanci: Kendisi size kayıp rıhtımı anlatır birazdan. Sonrasıda size kalmış.
Geçen haftaki malum indirimlerden dolayı adalardan yük gemilerini bekliyoruz. O yüzden bu aralar hanımız dolu oluyor yinede sizin için bi oda ayarlayabiliriz degil mi

@hanci kısmet

Tekrar hoşgeldiniz :slight_smile:

11 Beğeni

Merhaba! Sana ne gibi konularda yardımcı olabileceğimi görmek için @hanci yardımı görüntüle yazabilirsin.

Ay ne güzel yazmışsınız, benim de içimden yeniden gelmek geldi. :krs:

3 Beğeni