Özel Seri İstekleri

Evet, devam ediyorlar mı bilmiyorum ama.

1 Beğeni

İletişim Yayınları Dünya Edebiyatı Dizisi ile Ayrıntı Yayınları İnceleme Dizisini ekleyebilir misiniz?

1 Beğeni

İki diziyide inceledim. İletişim Dünya Edebiyatı 200 kitap, Ayrıntı İnceleme ise 300 kitaplık bir dizi. Bunları kapaklı olarak eklemem zor. Ancak liste olarak ekleyebilirim o da biraz zaman alır.

3 Beğeni

İstek Tamamdır.

Ayrıntı Yayınları Sanat ve Kuram Dizisi

1 Beğeni

Merhaba. Murat Gülsoy (can yayınları) kitaplarını ekleyebilir misiniz?

1 Beğeni

İstek cevaplanmıştır.

Murat Gülsoy Kitaplığı

2 Beğeni

Acaba Cassandra Clare Kitaplığı da ekleyebilir misiniz? Çok sevdiğim bir yazardır kendisi fantastik türündeki kitapları ile…

2 Beğeni

Konu açılmıştır.

Cassandra Clare Kitaplığı

1 Beğeni

Merhaba, Kayahan Demir kitaplarını da eklermisiniz?

Merhaba, sitenizde sinsi sinsi aradığım yazar ve serileri takip etmeye bir son veremeyince aranıza katıldım. Haldun Taner ve Bedri Rahmi Eyüboğlu kitaplığı ekleyebilir misiniz özellikle Bedri Rahmi’nin kitapları karman çorman bir durumda. Canıma tak etmiş durumdayım.

3 Beğeni

Doctor Who kitaplığı için planınız var mı? Teşekkür ederim

1 Beğeni

Konu açılmıştır. Gecikme için kusura bakmayın bu aralar yoğunluktan çok fırsatım olmadı.

Doctor Who Kitaplığı

Alfa klasik serisinin listesini yayinlayabilir misin

@fortknoxt ile beraber Alfa Klasikleri için çalışmalara başladık ancak sıralama konusunda bazı eksikler var. Bu konuda yayınevinden destek alıyoruz. Sıralama tamamlandığında konu açılmış olacak.

7 Beğeni

Ortaçağ katipleri gibisiniz ha, her yerde kitap arıyorsunuz. Tebrikler. Yayınevlerinim yapamadığı işi yapmakla uğraşıyoruz.

5 Beğeni

Alfa Klasikleri 2015 yılında başlatılmış ve farklı bir kapak çalışması ile bizlerle buluşturulmuş. Ancak şöyle sorunlar var;

• Aynı kapak tasarımına sahip olup klasikler arasında yer almayan (felsefe,edebiyat, tarih vb.) kitaplar mevcut.

• Bu ilk kapak çalışmasından sonra yine kapak tasarımları değiştirilmiş.

• Şu an basılan kapaklar üçüncü kapak değişikliği olmuş oluyor.

Şu an yaptığımız taramalar sonucunda klasik olarak netleştirdiğimiz kitapların bilgilerini excele aktardık. Kitaplar ile ilgili ISBN, künye no, dizi no gibi bilgiler tabloya girildi.

Geriye netleşmeyen kitaplar için şu sorunu çözmek kaldı. “Acaba felsefe dizisi 54 numaralı kitap klasik dizisine dahil mi?” :thinking:

Bunu da bize düşündüren kapak çalışmasındaki tutarlılık oluyor.

Tüm bunları çözdüğümüzde konuyu @fortknoxt açmış olacak. :slight_smile:

6 Beğeni

İnşallah kısa sürede @Strenergy kardeşimle beraber seriyi tamamladığımız zaman konuyu açacağız. Daha açılacak çok konumuz olacak hiç merak etmeyin​:hugs::hugs::hugs:

3 Beğeni

oleyy harika en merak ettiğim liste

1 Beğeni

son kapak stili çok güzel bence hepsini o şekilde tekrar bassalar keşke ama felsefe olanları yine daha önceki stiliyle tekrar baskı yapıyor anladığım kadarıyla

2 Beğeni

Kapakların oldukça sevilmesi fikirlerini değiştirebilir belki. Şu listeleme karışıklığını çözebilirsek eğer kısa sürede konuyu açmak istiyoruz. :slight_smile:

2 Beğeni