Özel Seri İstekleri

Muazzez ilmiye çığ kitaplığı açılabilir mi?

1 Beğeni

@Strenergy @fortknoxt Bu konuyu açmak için hazırlıklara başlamadıysanız eğer ben açmak isterim konuyu.

1 Beğeni

Kendi adıma konuşayım başlamadım daha. :slight_smile:

1 Beğeni

Yok bende hazırlık yapmadım. Eğer sende hazır ise açabilirsin konuyu.

1 Beğeni

Barış Müstecaplıoğlu kitaplığı açılırsa çok sevinirim.

2 Beğeni

Konu açılmıştır.

Barış Müstecaplıoğlu Kitaplığı

3 Beğeni

Doğu Yücel ve Erbuğ Kaya kitaplıkları olabilir belki. Kitap sayıları az ama maksat altında sohbet dönsün, başarılı yazarlarımız unutulmasın. :slight_smile:

Konu açılmıştır.

1 Beğeni

Hellbound Heart yoldayken Clive Barker kitaplığı isteriz :slight_smile:

4 Beğeni

Öteki yayınevinden çıkan freud kitaplarına da bir konu açılsa ne güzel olurdu🙏🏻

Turkuvaz Kitap’ın " Klasikler dizisi sanırım forumda yok. Açılırsa çok müteşekkir kalırım iyi çalışmalar :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

@fortknoxt İletişim’in Modern Klasikler isimli bir serisi varmış. Joseph Conrad’ın “Altı Öykü” isimli kitabını sipariş ederken farkına vardım… Tüm seri 12 kitap mı bilmiyorum ama Joseph Conrad, Henry James kitaplarını görünce bu seri için de forumda bir rehberimiz olabilir diye düşündüm.

2 Beğeni

Dünya edebiyatı başlığı altında da bazı kitaplar var .

2 Beğeni

Yayınevine yazıp sormak lazım. Modern dizi içerisine dahil etmişler olabilir mi diye.

2 Beğeni

Bir kaç kitabın künyesine baktım 33-34 civarı bir kitap var seride. Ancak en son çıkan kitap yanlış görmediysem 2012 de çıkmış. Ben konuya çalışırım. Ancak devamlılığı olan bir seri değil sanki.

1 Beğeni

Turkuaz kitaba çalışmaya başladım biraz vakit alabilir konu açılınca bilgi veririm.

1 Beğeni

@Ufuk 'la biraz inceledik ve galiba başlamışlar vazgeçmişler gibi.

2 Beğeni

Aynen. Belkide klasikler içerisine kaydıracaklar kitapları.

Bu arada yakın zamanda açılacak konular da aşağıdakilerdir. Gerekli çalışmalar tamamlanmak üzere bu konuların dışında ara ara Bordo Siyah Yayınlarına bakıyorum. Onları bir düzende hazırlıyorum.

1. Suat Derviş
  2. Doris Lessing
  3. Pelin Çift
  4. Kazuo Ishiguro
  5. Tarık Tufan
  6. Sinan Meydan
  7. Sadık Yemni
  8. Marcel Proust
  9. Alberto Manguel
6 Beğeni

Yeni açtıklarını açılınca buraya yazsan ilgimizi çekenleri takibe alsak, bazen haberimiz olmuyor açılan konulardan :+1:t2:

1 Beğeni

Konuların tamamını üstteki linkten takip edebilirsin. Hem burada hemde üstteki konu altında paylaşırım.

1 Beğeni