Özel Seri İstekleri

Merhaba, kolay gelsin.

Ren kitap bu ay 3 Arsen Lüpen kitabı yayımlamış. Kendilerine mail attım devamlılığını sordum. Olumlu cevap gelirse bir başlık açılması çok güzel olur. Görmek isteyenler için link aşağıda.

Düzenleme1: Kendilerine bu mesajı yazdığım gün mail atmıştım, kimse cevap vermedi. Twitter DM leri kapalı, sitelerinde bulunan iletişim formu çalışmıyor. Enteresan bir yayınevi. Ben ulaşırım diyen varsa bir zahmet bu konuyu sorarsa sevinirim. (Arsen Lüpen’in devamlılığı olacak mı?) Kendi adıma tam bir seri olursa edinmeyi düşünüyorum.

Düzenleme2:

Merhaba,Şu an için 3 adet. İleride yayımlar mıyız başka kitaplarını da bilemiyoruz.

Sonunda cevap geldi, geldi ama hiç hoşuma gitmedi.

2 Beğeni

Merhabalar Alfa Yayınları Felsefe dizisi tam olarak yok ama felsefe ile ilgili kitapların toplanacağı bir liste yapabilir misiniz?

Merhaba Asimovun bütün kitaplarını içeren (türkiyede çıkmış) bir liste yapılabilir mi?

2 Beğeni

Yapıldı efenim :smiley: Hatta bayadır ona uğraşıyordum.

2 Beğeni

Ben sadece ithaki olanı gördüm :roll_eyes:

3 Beğeni
2 Beğeni

@fortknoxt Künye, ön arka kapak, iç kapak ve kitabın sırtında dizi ile ilgili numaralandırma göremedim ama @irbis Emre Aygün sunuş yazısında “yeni Kılıç Büyü dizimizin” demiş, sana yeni okuma rehberi işi çıkacak gibi. :slight_smile:

7 Beğeni

Hallederiz o işi. :star_struck::star_struck:

İkinci kitap çıkınca bir kontrol ederiz. Yada sosyal medya üzerinden bir iletişime geçer bu dizi hakkında bilgi alıp öyle hazırlarım konuyu.

2 Beğeni

Sevindirici bir haber bu. Daha önce kılıç ve büyü türünde kitaplar basacak mısınız diye defalarca sormuştum ve cevap olumsuzdu. Çok sevindim bu habere. Umarım Lin Carter, Sprague de Camp gibi yazarlar da çevrilir.

3 Beğeni

Yapı Kredi Yayınları’nın tam ismi ne bilmiyorum ama şu meşhur siyah kenarlı kitaplarının listesini yapabilir misiniz

1 Beğeni

Cogito mu?

Kitap gibi duruyor olsa da Cogito mevsimlik dergi

1 Beğeni

Eğer bahsettiğiniz aşağıda ki ise sürekliliği yok.

Eğer yapı kredi yayınlar tarafından basılan kenarları siyah olan kitaplar ise yayınevinin tüm kitaplarını listelemem gerekir ki bu çok zor. Bir seri yada yazara bağlı değil daha çok yayınevinin kitapları olur.

2 Beğeni

O liste pek mümkün gibi değil ama, Yapı Kredi Modern Klasikler Serisi’ne başladı. O listeyi yapabilirseniz çok güzel olur. Teşekkürler.

1 Beğeni

Yapılmışı var :slight_smile:

2 Beğeni

Aa görmemiştim. Çok teşekkürler :blush:

2 Beğeni

Müsait olunca bu seriye de bir baksana @fortknoxt ben burada olanların hepsini aldım ama liste yapamadım. Devam ederse hem baskı kalitesi hem bez cilt olayıyla harika bir seri olacak gibi.

4 Beğeni

Böyle bir serimiz zaten var. :joy::joy: İstek için geç kaldın.

Can Yayınları Ciltli Kitaplar Serisi

2 Beğeni

Hmm yine de teşekkürler :confused:

Ben kaçırmışım onu. Serinin ayrı bir özelliği var mı aceba? Yani ne bileyim neye göre dahil ediyorlar? Yabancı ile Küçük iskender arasında bağlantı kuramadım çünkü. Ha seri devam etsin. Ne olduğuna bakmadan alırım ben. Harika bir baskı kalitesi var. Arada çıkarıp severim hatta :joy:

2 Beğeni

Kitaplar neye göre belirleniyor inan hiç bilmiyorum. Daha çok yazarların çok satanlarından oluşuyor gibi duruyor.

1 Beğeni