Özel Seri İstekleri

Tür sınırlamamız yok sanki Nazan Bekiroğlu’na da bir başlık açılabilir bence ? :upside_down_face: İşi ehline bırakmak lazım :sweat_smile::smile:

1 Beğeni

İlk göz ağrım olan Ernest Hemingway için de hazırlarsan çok sevinirim, bir anda çocukken tadı damağımda kalan İhtiyar Balıkçı’yı okuyasım geldi.

1 Beğeni

Merhaba,
Robert Ludlum kitaplarıyla ilgili bir çalışmanız olabilirse çok sevinirim.
Selamlar.

1 Beğeni

Merhaba. Bir istek de benden. John Steinbeck’in kitapları da hazırlanırsa çok güzel olur.

2 Beğeni

John Steinbeck

Konu daha önce açılmıştı. Ara kısmını kullanarak konulara erişebilirsiniz.

Ayrıca tüm liste burda

En kısa sürede hazırlarız. :slight_smile: Sıkıntı yok.

Listeme aldım.

Listeme aldım

3 Beğeni

Konumuz açılmıştır.

Nazan Bekiroğlu Kitaplığı (Timaş Yayınları)

1 Beğeni

Konu açılmıştır.

Ernest Hemingway Kitaplığı (Bilgi Yayınevi)

Elinize, emeğinize sağlık :blush:

1 Beğeni

İki kitaba da aynı numarayı (103) veren Alfa Yayınlarını kutluyorum :clap:
9786051718033 9786051713342

2 Beğeni

Evet bunu bende fark ettim ve hemen Alfa Yayınevi’ne mail attım ama hala dönüş olmadı. Bu kadar dikkatsizlik olamaz.

2 Beğeni

İstek cevaplanmıştır.

Robert Ludlum Kitaplığı

Aynısı Hüseyin Rahmi serisinde Everest de yapmıştı. Ben de mail atmıştım ama hiçbir dönüş yapmadılar. Sosyal medyadan yazılanlara da asla cevap vermiyorlar. Okurla ilişkisi çok zayıf bir yayınevi. Bu yönden hiç beğenmiyorum. Üstelik bu seride 16 numara yok onun yerine iki tane 21 var.

2 Beğeni

Terry Pratchett. Diskdünya serisi olsa sadece Delidolu’dan çıkanlar olsa yeter Serhat’çım.Forumda bulamadım. Senin 1800’ün içinde vardır. Zor olmaz heralde :grin:

3 Beğeni

İnanırmısın o seri listemde yok.:disappointed_relieved::disappointed_relieved:

Ama konuyu hazırlarım Ferhat’çım. Sen yeter ki iste :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkürler. :+1:t6: Çok büyük eksiklik :scream::scream::scream::scream::scream:

Şuan fark ettim İdefix ve D&R da Delidolu’njn kitaplarının hiçbiri yok.Başka sitelerde satış var. Konuyla ilgili bilgisi olan vArmı? Daha önce vardı sanki öyle hatırlıyorum.

Ben de birkaç hafta önce fark etmiştim bu durumu. Sebebini bilen varsa öğrensek iyi olur.

Victor Hugo yapabilir misiniz ^.^

Victor Hugo gibi bir yazarı yapmak neredeyse imkansız. Sebebine gelince, yazarın hemen hemen her yayın evinden çıkma kitabı var. Hangi yayın evinden hangi kitapları seçeceğim. Dese ki bir yayın evini seçtik kaç tane kitabı çıkacak. Yayın evlerine göre ayırmak çok zor olur. Sırf sefiller için en az 120 civarı kitap (ciltli, ciltsiz) bulunmakta ve bu kitaplar 60 civarı yayınevinden çıkmakta. Bu sadece bir kitap. Beni anladığını düşünüyorum. Başka yazarlardan istersen eleyebilirim. (Dünya Klasiklerini yazan yazarlar hariç :slight_smile: )

2 Beğeni

Haklısın ben öyle düşünmemiştim :smiley: Olsun teşekkürler :smiley:

1 Beğeni