Özel Seri İstekleri

Ayrıntı yayınlarının yeraltı edebiyatı dizisini yapsanız keşke…

1 Beğeni

O seri biraz karışık durumda bayağı bir araştırma yaptım ancak işin içinden çıkmak için yayınevinde çalışmak lazım. :slight_smile: Kitap kapakları farklı farklı, hangi kitap yeraltı edebiyatında hangisi değil bilmek zor. Onun için konuyu açmam şuan için mümkün değil

1 Beğeni

Sorun değil.Teşekkürler ilginiz için:)

1 Beğeni

İstek cevaplandı.

İhsan Oktay Anar Kitaplığı

3 Beğeni

Eline sağlık. Kolay gelsin.

1 Beğeni

Evet ben de o seriyi için istek yapacaktım. O zaman biz de sizinle bekliyoruz.

1 Beğeni

Hangi seri için ?

Ayrıntı için ise gerekli açıklamayı yaptım.

Alfa Yayınları klasikler serisi için söylemiştim ama cevap genele gitmiş. Teşekkürler

1 Beğeni

Alfa Yayınları Klasik Serisi için bir çalışma yapmaya çalıştım ama işin içinden çıkılacak gibi değil şuan 104 kitap var seride ve bu yıl çıkardıkları kapakları en azından standart, ama daha öncekileri ayırmak biraz güç. Eğer eski kitapları da şimdiki kapaklar gibi güncelleyip çıkarırsa o zaman konuyu toparlamam daha kolay olur.

1 Beğeni

Evet ben de biraz baktım dediğiniz gibi eski kapaklar çok karışık. Herhalde kapakları şu an son çıkan formda yeniden basacaklar.Umarım öyledir çok hoş tasarımı.

1 Beğeni

Ben Margaret Weis ve David Eddings kitaplıkları talep ediyorum. Ayrıca Elif Dafuq kitaplığı nedir yahu, çıldırdım görünce.

1 Beğeni

İstek yanıtlanmıştır. (Her üyeden bir istek almaktayım)

David Eddings Kitaplığı

1 Beğeni

Teşekkürler iki gözüm.

1 Beğeni

Her üyeden bir istek diyorsun ama Margaret Weis büyük eksiklik değil mi yahu? Kendi inisiyatif hakkını kullansan ne hoş olurdu. :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Merak etme zamanla onunda sırası gelir. öncelikle konuyu açmadan iyi bir araştırma yapmam gerekiyor. Weis için ön araştırma yaptım, çok kitabı olduğu için öncelikle onları düzenlemem gerekiyor. O biraz zaman alacağı için kolay olanı hemen paylaştım. :blush::blush::blush::wink::wink::wink::hugs::hugs::hugs:

1 Beğeni

Şimdiden ellerine, gözlerine sağlık.

1 Beğeni

Ben de küçük bir istekte bulunayım. Eğer müsait zamanına denk gelirse el atarsın, keyfine göre.

Yakınlarda Kurt Vonnegut maratonuna baş koymayı düşünüyorum. Eğer senin için de uygun olursa okuma rehberine kronolojik hâli de eklenebilir.

Bu alıntı niye böyle tuhaf olmuş. Yeni discourse güncellemesi biraz sıkıntılı galiba.

1 Beğeni

Elimden geldiği kadar yapmaya çalışırım. Ancak birçok yayınevinden çıkması süreci biraz zorluyor açıkçası. Ben genelde çıkış sırasına göre düzenliyorum konuları. Ancak böyle çok yayınevli yazarlarda karışık yapıyorum.

Dediğim gibi çalışırım üzerinde, muhtemelen orijinal çıkışına göre (Yurtdışı çıkışı) dizilebilir.

1 Beğeni

Evet demek istediğim bu zaten. Orijinal çıkışına göre.

1 Beğeni

Hafta sonuna doğru inşallah hazırlamış olurum.

2 Beğeni