Özel Seri İstekleri

:scream::scream::scream: Neden üvey evlat muamelesi yapayım. Doğru diğer isteklerini unutmuşum onlar ile beraber bu isteğine de cevap vereceğim. Hatta ilk açacağım 3 konu bu istekler olacak. Bizde ayrım olmaz. :hugs::hugs::wink::wink:

1 Beğeni

Ağlamayan bebeğe süt vermezler. Bebekliğimden beri kullandığım faydalı bir taktik :Pp Şimdiden çok teşekkür ettim :))

1 Beğeni

Jo Nesbo diğer başlıkta çok övülmüş.
Rica etsem müsait bir zamanda jean christophe grange başlığı açılabilir mi? :slight_smile:

Başlık zaten var. Arama kısmını kullanırsan ulaşabilirdin.

Pardon, arama penceresine 1 harfi yanlış yazmışım. Teşekkürler.

1 Beğeni

Müsait olduğunuzda Paul Auster kitaplığı da yaparsanız memnun olurum.

Bu arada tüm kitaplıklar için teşekkür ederim. O kadar faydalı ki özellikle liste yaparken çok faydalanıyorum. Takdir edilmesi gereken bir sorumluluk gerçekten.

Birde DC comics yapsak :slight_smile: Türkiye’de zaten genel anlamda hep cilt olarak çıkıyor sayılar. Ayrıca karakterlerlere göre yayın evleri basıyor (Batman-JBC gibi…). Çok uğraştırır mı bilmiyorum ama olursa güzel olabilir. Hangi yayın evinden neler çıkmış ve neler çıkıyor takibini yapmak için faydalı olabilir. DC hazırlamak biraz daha kolay okuma sıraları biraz daha belirgin. Sonrasında Marvel de yapılabilir.

Batman - JBC (Dedective Comics - N52 - Rebirth)
Suicide Suquad - JBC
Flash - Arkabahçe (N52 - Rebirth)
Green Lantern - Arkabahçe
Titans - Arkabahçe
Teen Titans - Arkabahçe
Superman - YKY (Action Comcs N52 - Rebirth)
Wonder Woman - YKY
Justice League - YKY
İnjustice - Çizgi Düşer
Cyborg - Çizgi Düşer
Hellblazer - Çizgi Düşler
Aquaman - Çizgi Düşler
Green Arrow - Çizgi Düşler
Wathcmen - İthaki

Vertigo’ları da sayarsak, Sandman ve Vaiz de var.

(unuttuklarım olabilir :))

2 Beğeni

Bir Umberto Eco kitaplığı yapabilir misiniz aradım konuda bir kere istenmiş ama kitaplığını bulamadım

Bence yazar hakeder @fortknoxt

1 Beğeni

Dosyayı hazırladım, hafta sonuna doğru açılmış olur. Kapakların çıkış sırasına göre düzenlemesi kaldı. Hafta sonu aksilik olmazsa 10 taneye yakın konu açacağım. Genellikle hafta içi hazırlık yapıp hafta sonu konuları açmaya çalışıyorum. @CHALLENGE_TV, @AeroKnight-sama

1 Beğeni

Şöyle güzel bir blog var, Alfa bilim Felsefe kitaplarının olduğu. Blog Kerem hocanın galiba… Foruma aktarmaya gerek var mı bilmiyorum ama zamanı olan aktarmak isteyen varsa okuma rehberi kategorisine Alfa Bilim Felsefe kitapları için de başlık açılabilir.

4 Beğeni

Maya Kitap biyografi dizisi hazırlayabilir misiniz acaba? :hugs:

1 Beğeni

Ayrıntı yayınlarıına ait inceleme dizisi var. 200 den fazla kitap var ve her türden konuya tarihi felsefi psikolojik ve bilimsel inceleme kitapları yayınlanıyor. Bu seriyi yaparsanız çok mutlu olurum. Kitaplığıma yeni yeni katıyorum. Gayet bilgilendirici. Salt olarak roman dizilerine yer vermemeliyiz kanaatimce.

Örnek bir kitabını söyleyeyim:
Modern Düşüncede Kötülük Susan Neiman

Doctor Who kitapları için bir liste yapılabilir mi? Teşekkürler

1 Beğeni

Son dönemde işlerimin yoğunluğundan dolayı isteklere tam manasıyla cevap veremedim. Kısmetse bu hafta içerisinde istekleri tamamlayacağım inşallah Ekstra olarak bir kaç konu daha açacağım.

1 Beğeni

Yky’nin Kazım Taşkent dizisini de yapar mısınız? Yaparsanız çok güzel olur :smile:

9 Beğeni

Everest Keşif Serisini de eklerseniz çok güzel olur.

Yukio Mişima Kitaplığı

İstek tamamlandı.

Paul Auster Kitaplığı

İstek Tamamlandı.

2 Beğeni

İstek tamamlanmıştır.

Umberto Eco Kitaplığı

Thomas Brezina kitaplığı da yapabilir misiniz? Bana okumayı sevdiren adam. Altın Kitaplar’dan çıkardı kitapları ilk defa okulda görüp okumuştum. 4 kafadarlar serisi, ne günlerdi be. Sonra kitapyurdu’ndan almıştı babam bir kaç tane daha, seriyi tamamlamak nasip olmadı ama olsun. İlerde tamamlarım belki.

2 Beğeni

Maşallah bayağı bir kitabı varmış arkadaşın. :slight_smile: ben biraz çalışayım üstünde sıralama yapayım inşallah açarız sıkıntı yok. :+1::+1::+1: