Rıhtım Kamarası

Best regards :relieved:

1 Beğeni

Kaku , Einstein’ı anlatırken, kitaplarında yazdığı cümlelerin birebir aynısı ile anlatmış. :slight_smile: Kendi kitaplarından kopya çekmiş. :slight_smile:

3 Beğeni

Disney plus için önceden başvuru yapınca14 Haziran’da mail geleceği söyleniyordu. Ancak gelen bir mail yok. Sizlerde de böyle mi?

1 Beğeni

Mail bana geldi. Gelmeyenlere de gelecektir ilk günün azizliğidir. Spam ya da istenmeyen kutunuza da bakın oraya düşmüştür.

2 Beğeni

Bana geldi mail sabah, 280 liradan aldım yıllık üyeliği. Kütüphanesi süper, Netflix’in çok çalışması lazım bundan sonra.

Gelen maile tıklayıp ödeme ekranına geldiğinizde indirimsiz fiyat çıkıyor ama karttan 280 çekiyor. Sayfayı yenileyince ya da geri dönünce bir daha indirim olmuyor dediler ama ben denemedim tabiki.

3 Beğeni

Aynen banada mail geldi, bende yıllık üyelikten satın aldım fakat detaylıca bakamadım. Ama uygulaması çok güzele benziyor.

1 Beğeni

Mail bana da geldi fakat bağlantıya tıklayınca sayfa açılmıyor. Şu an aynı durumu yaşayan var mı ?

Netflix gibi aynı anda 4 ekran olayı Disney plus için de varmış. 4 ortak ile yıllık 70 TL maliyet ile izlenebilir.

2 Beğeni

Disney maili bana da geldi ama spama düşmüştü, ona dikkat etmek gerekiyor. Üyelik kaydını yaptım ama henüz içeriğe bakmadım.

1 Beğeni

@SMTZHR ile beraber bizde üyeliğimizi tamamladık. Direk yıllık üyelik yaptık 280₺’ye. İki ayrı profil oluşturduk, kütüphanesi ve içeriği çok güzel görünüyor. Ne izleyeceğimi şaşırdım :blush: Netflix zamından sonra hesabımı kapatmıştım, iyi ki kapatmışım. Disney daha dolu ve uygun :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Bana mail sabah 07.38 itibari ile geldi. Arkadaşıma ise 3 saat sonra geldi. İlk 24 saat içerisinde kayıt yaptıran herkese mail gönderileceği açıklamasını yapmışlar.
Bu arada içerikler inanılmaz kaliteli ve güzel. Böyle bir arşivle giriş yaptıklarına göre ileride nelerle karşılaşırız tahmin edemiyorum. Ciddi anlamda Netflix tahtını sallar. National Geographic içerikler çok hoşuma gitti. Marvel evreni inanılmaz güzel. 4 ortak yıllık 70 TL, aylık 5 TL gibi şaka olabilecek bir rakama denk geliyor.

4 Beğeni

https://twitter.com/misrayigit/status/1536665840719958017?s=21&t=ey9PqiRNS2MnpGlTBTTUlQ

6 Beğeni

Arkadaşlar dil seçenekleri neler var? Başka dillerde de izleme imkanı var mı?Almanca Arapça falan. Dil eğitimi içinde kullanıyorumda :slight_smile:

Almanca var ama Arapça yok.

2 Beğeni

Maili göndermeselerdi indirimli kayıt oldum. Nasıl sromayın :slight_smile:

Size sonuna kadar katılıyorum.Ben uygulama olsun, içerik olsun çok beğendim.3 yıldır Netflix kullanıyorum ama son 6 aydır açıkçası yüzüne bile bakmıyordum.En sonunda fiyatları anormal seviyeye çıkartınca arkadaşımla beraber üyeliği sonlandırdık.Uzun zamandır Disney’i bekliyordum ve şahsen istediğimi verdi.

Netflix kütüpahnesini hatırlayanlar olacaktır ilk geldikleri zaman içerik sayısı açısından şuan olduğunun yarısı kadar bile değildi.Buna rağmen Disney’in içeriğini çok dolu buldum, kütüphanesindeki filmleri, dizileri ve tabii belgeselleri vs gayet kaliteliler en azından ilk izlenimim o yönde.Dediğin gibi zamanla artacaktır, beni tam kalbimden vurdu özellikle NG belgeselleri…Arkadaşımla ortak girdik 140-140 miss gibi oldu.

Bence tek eksiği video arayüzü, biraz daha geliştirmeleri lazım.Ek olarak Netflix’de olduğu gibi yakında eklenecek dizi ve filmleri gösterdikleri ayrı bir sekme olursa çok güzel olur.Son olarak sırf Family Guy ve The Simpsons’un tüm sezonları olduğu için bile alınır. :joy:

@sultiderler Sabahtan beri uygulamayı bu şekilde tarıyorum, izleyeceklerimi listeye alıyorum… :smile:

1 Beğeni

Disney için grup aranıyor. Eksik üyesi olan var mı? :joy:

1 Beğeni

HIMYM için izlenir diye düşünmüştüm ben de :slight_smile: LOST izlemeyi de bırakmıştım, devam ederim artık. NG belgeselleri çok iyiymiş gerçekten, belgesel delisi değilimdir ama listeme ekledim birkaç yapımı. Eve getirilen yeni bir oyuncağın hevesi gibi bir tat verdi Disney. Umarım uzun yıllar iyi işler yaparlar.

1 Beğeni

Platformların artması iyi oluyor; bu rekabet sayesinde tekel olma rehavatiyle dandik gundik içerikler azalır diyecek oluyorum. Sonra dünyayı yöneten beş ailenin sjwler tarafından ele geçirildiğini hatırlayıp umudumu kaybediyorum.

The Office Us’ın 7. sezonunu izledim bugün. Bu dizi şu zamanda hayatta çekilmezmiş. Çoğu yerin zaten kesildiğini de söylüyorlar.

Neyse Kardashians show izlemeyi planlayan biri olarak çok da şov yapmamın alemi yok. Yansın dünya üzerine benzin dökerim ya da dökmem litresi bi aylık abonelik mi yapıyor ne xd

2 Beğeni

Evet tam olarak bu… :laughing: Yıl sonu HBO’da geliyor, Netflix zora girecek. :drooling_face:

@SJack Şansına küs, sabah yazsaydın 1 kişilik yerim vardı ama arkadaşımın kardeşi kaptı. :joy:

Artık sjw adı altında aslı beyaz mavi gözlü sarışın birisinin zenci olmasından, gereksiz yere sürekli göze sokulan, çarpıtılan sahnelerden o kadar sıkıldım ki anlatamam.Ama maalesef bu sjw çılgınlığı uzun yıllar devam edecek gibi… :confused:

6 Beğeni