Rıhtım Kamarası

Büyük bir badire atlatmışsınız, geçmiş olsun.

1 Beğeni

Teşekkürler herkese.Yıkılan bina yok ama yıkılma kararı alınan çok yapı var maalesef.

1 Beğeni
7 Beğeni

Başta Başöğretmen Atatürk olmak üzere geleceğimizi aydınlatan tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

Değerli öğretmen forumdaşlarımız, sizlerin de öğretmenler gününüzü ayrıca kutlarım.

12 Beğeni

Başta BAŞÖĞRETMEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve görevi başında şehit olan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ kutlarım.

8 Beğeni
8 Beğeni

Sevgili forumdaşlarım, bir konuda bilginize ihtiyacım var. Geçen hafta BKM kitaptan 2 adet Malazan Buzun Anıları ile 1 adet Malazan Ölühane Kapıları kitaplarını tek seferde sipariş ettim. Normalde kargolandı görünüyordu sitede ve ptt’den mesaj da geldi. Ancak gelin görünki bugün gelen kargodan sadece 2 adet Malazan Buzun Anıları kitapları çıktı, diğer Ölühane Kapıları çıkmadı. BKM kitaba yazdım, cevap bekliyorum. Size danışmak istediğim konu böyle bir durumla karşılaşan varsa tam olarak ne yapılması gerektiğini yazabilir mi? Nereyi arayayım, nereye başvurayım aydınlatırsanız sevinirim BKM ve türevi ile benzer deneyimi yaşamış forumdaşlarım.

Edit: Poşeti yırtıp açınca fark etmemiştim. Kenarında adet: 3 yazıyor. BKM poşete diğer kitabı koymadan kargolamış.

1 Beğeni

BKM Müşteri hizmetleri çok sıkıntı maalesef, benim onlarla sıkıntıya düşmemin üstünden yıl geçtiği için pek hatırlamıyorum ama şu konudaki bazı mesajlar yardımcı olacaktır.

Arıyordum oto ses çıkıyordu, aranma için talep bırakıyordum. Günler sonra dönüş yapıyorlardır ama hiçbir sorun çözülmüyordu falan… İndirim üstü süper indirim + kupon + cashback dönemleri bittikten sonra bir daha hiç kullanmadım BKM.

1 Beğeni

Şu zamana kadar BKM hakkında tek iyi bir yorum görmedim. Hayatım boyunca bir kere alışveriş yaptım. Onlar da Taht Oyunları özel baskı ve Ciltli Stephan King Mahşer kitabıydı. Kitaplarda sorun yoktu ama gelmesi iki hafta falan sürmüştü bir daha da tercih etmemiştim o yüzden. Bildiğim kadarıyla iade konusunda iyi değiller müşteri hizmetleride sıkıntılı. Umarım sorununuz çözülür.

3 Beğeni

Umarım sorununuzu kolayca çözebilirsiniz. BKM kadar lanet bir firma görmedim. Hesaplara tanımlamış oldukları alt limitsiz yirmi liralık kuponları kullandığınızda kesinlikle hasar görmüş kitapları yolluyorlar. Sonrasında hasarlı kitabı iade etmeye çalıştığınızda müşteri hizmetlerine ulaşmanız dumanla iletişime geçmenizle aynı süreyi alıyor. Hasarlı kitabı geçelim size kitabı yollamamışlar bile. Şikayetvar’dan bir şikayet oluşturup müşteri hizmetine ulaşmayı deneyebilirsiniz ilk başta. Kısacası benim gözümde BKM Kitap’ın çakal esnaflardan bir farkı yok. Her siparişte farklı bir sorun çıkarıyorlar.

2 Beğeni

@noronikkirbac @Vordue @Prenscukas

Hocam cevaplarınız ve desteğiniz için teşekkürler. Forumdaki konuya baktım, şikâyetvar sitesine de baktım. Bakalım bir sonuç alabilirsem yine yazarım. Ama pek umutlu değilim. Eksik kitabı yollamak yerine iade edin para iadesi yapalım falan diyorlarmış. Amma uğraştırır şimdi. Yeni kavuştuğum Malazan 3’e hiç veda edesim yok. Yeğenle zarar minimizasyonu yapacağız büyük ihtimalle. Allahtan kodla %55 e getirdik de zarar biraz daha iniyor.

3 Beğeni

Forumda yayınevinde çalışan bir üye var mı acaba birkaç bir şey danışabileceğim ? Nereye yazacağımı bilemedim :smile:

1 Beğeni

Buyrun. Elimden geldiğince yardımcı olayım.

1 Beğeni

Amazondan sipariş verdim. Sepete baktığımda yanlış bir ürün aldığımı fark ettim. Ürünü iptal ettim. Fakat hesabımdan artıdan para çekti. Neden böyle bir şey yaptığını anlamadım. Parayı geri vereceğine fazladan para çekti hesaptan. Sebebini bilen var mı?

1 Beğeni

Amazon’da oluyor bazen bu tür şeyler. Benden de 1 ay yerine 2 aylık prime abonelik ücreti kesmişlerdi. Müşteri hizmetleri ile görüşünce düzelttmişlerdi.

2 Beğeni

İndirim kodunu kullandım. 95 TL tutarında alışveriş yaptım olarak gözüküyordu. Ürünü iptal ettim. Üstüne 18 TL eklendi birden siparişin. Sabah müşteri hizmetleri ile görüşeyim o zaman. Teşekkürler.

2 Beğeni

Başlık: Top 31 Fantasy Series of All Time!

2 Beğeni

Dünya’nın hiçbir yerinde Mistborn Malazan’dan daha yukarıda listelenemez ya bence. Red Rising falan var 6. sırada bir de. Bence biraz garip bir liste olmuş. :slight_smile:

1 Beğeni

Fan vote hepsi, o yüzden normal aslında. Birinci sırada da 2 seri var, birisi zaten Mistborn sonrası kesindi, diğeri şaşırttı ama.

Bir de oy verenler tüm serileri okumuş olmuyor. Örneğin birisi 4-5 tane seri okumuş olsun, ki zaten çoğu kişi Mistborn ile başlıyor, o yüzden de okudukları arasında sevdiklerine atıyor. Bu yüzden de adaletsiz görünüyor listeler.

2 Beğeni

Evet ilk sıradaki diğer bir seri bayağı şaşırttı beni. O kadar iyi mi yahu? 2 kez bıraktığım 2. kitaba tekrar başlama hevesi uyandırdı. Bırakma sebebim de yanlış zamanda uzun bir kitaba başlamaya heves etmemdi. Çok merak ediyorum hala özellikle ilk serinin övülen 2. kitabını.