Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Liste fiyatı 100 TL . Ciltli de 150 TL olur herhalde.

2 Beğeni
13 Beğeni

Her şey güzel.

Sadece kapağa baktıkça “nabıyonuz la yitikler” diyesim geliyor :rofl:

BİRİNÇ!

14 Beğeni

Kapak çok güzel. Muhtemelen konuşulmuştur ama, kitapları art arda okumak mı gerekir?

2 Beğeni

Yayın takvimi açıklanmıştı ama forumda bulamadım hatırlayan arkadaşlar yazabilir mi acaba?

1 Beğeni
  1. kitabın devamı 3. kitap gibiymiş. 2 nin devamı da 4. kitap. Yani art arda okusanız da 1-2 arasında kopukluk olacak. 10 kitabı da beklemeyecekseniz hiç beklemeyin alın direkt :slight_smile:
4 Beğeni

Şu şemayı buraya bırakayım hocam.

3 Beğeni

Teşekkürler, 712 sayfaymış biraz zorlayıp ciltli almak uzun vadede daha mantıklı gibi :slight_smile:

Uzun zamandır beklenen, üzerinde çookça konuşulan bir seriydi ve kendim deneyimleyeyim diye yorumları okumuyordum. Forumca gözümüz aydın diyelim, umarım okuru bol olur da devamı hızlıca gelir :slight_smile:

4 Beğeni
9 Beğeni

7 adet gönderi şu konuya taşındı: Rıhtım Kamarası

Ciltli basılırsa hediye gönderenler vardı kimlerdi onlar? :smiley:

1 Beğeni

Buyrun Kayıp Rıhtım Antolojisi :blush: :blush: :blush:

27 Beğeni

Bunu sipariş verdikten sonra gördüm :frowning: bir dahaki için ekledim bile sepete.

3 Beğeni

Yarına kadar süre vardı. Sağlık olsun.

2 Beğeni

Kapaktaki çizim Marc Simonetti’ye ait galiba. Çok iyi seçim.

4 Beğeni

Tahmin ettiğim gibi kitap ciltli.

5 Beğeni

O zaman alırım ben de. :slight_smile:

Muhtemelen boyutta yanlış girilmiştir. Öbür türlü resimli falan küçük olur. :slight_smile:

3 Beğeni

Evet, eklediğim başka kitaplarda vardı indirimdeyken almak için. İşe güce dalıp genelde kaçırıyorum sonra hazır aklımdayken verdim siparişi. Bir dahakine kesin ama!

2 Beğeni

Bie aksilik olmazsa perşembe öğleden sonra İthaki yeni kitaplarını siteye ekliyor. En temizi akşam sipariş vermek.

1 Beğeni

Bu oylama ne oldu yahu? Konu kilitli olduğu için buraya yazıyorum. Oylama iptal olduysa ödül Lewandowski’ye verilsin.

2 Beğeni