Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Aynen üstat, direk Drizzt filmi/dizisi gelmeden biz bu serinin devamını göremeyeceğiz İthakiden bence de :smile: .

2 Beğeni

Knut Hamsun’un telif hakları düşmüş. Can Yayınları 3 kitabını basmış.

2 Beğeni

Dizi haberi yapıldığında çevirmenler eski çevirileri gözden geçirmeye çoktan başlamıştı. İthaki’nin kataloğundaki çoğu kitabın dizi veya film haberi çıktığı için denk gelmesi kaçınılmaz :slight_smile:

3 Beğeni

Amber’in BK içinde çıkma ihtimali nedir?

16 Beğeni

1984Hayvan Çiftliği sonrası her şey mümkün bence. Çıkabilir.

4 Beğeni

1984 Bilimkurgu olarak geçiyor Distopya Bilimkurgunun bir alt türüdür.

1 Beğeni

İhtimal vermiyorum :smiley: :sweat_smile: :sweat_smile:

2 Beğeni

Hayvan Çiftliği demek istemiştir arkadaş muhtemelen.

5 Beğeni

Bilimkurgu Fantastik olarak geçiyor.

1 Beğeni

Özelde yapılan 1984 muhabbetinin üzerine denk gelince kelime hatası olmuş. Evet Hayvan Çiftliği kastedilen.

1 Beğeni

Bir atasözü derki ; " ithaki dir ne yapsa yeridir" :slight_smile:

2 Beğeni

Goodreads sitesinde Zaman Çarkı ve Harry Potter’ın da tür tanımları arasında “Science Fiction Fantasy” bulunuyor :smiley: :smiley:

Spekülatif Kurgu eserleri genel olarak Bilimkurgu üst başlığında topluyorlar.

3 Beğeni

Amber Yıllıkları Fantastik bir kitap ama daha çok satılsın diye bilmkurgu klasiklerinin altına koyarlarsa hiç şaşırmam. Zelazny de bilimgurgu ağırlıklı bir yazar olduğu işin öyle yapabilirler gibi geldi şu an bana :confused: .

3 Beğeni

Benim tahminim Malazan gibi Zaman Çarkı gibi basılacak.

1 Beğeni

Valla arkadaşlar görsel BK Klasiklerini hatırlatmıyor değil. :joy: Ben de her an her şey olabilir diyorum. :joy:

1 Beğeni

Mümkündür.

image

8 Beğeni

Çok yoğun BK öğeleri olsa da fantastik öğelerde aşırı. Ama Bk içinde basmak seriye ayıp olurdu. Sanmıyorum…

3 Beğeni
3 Beğeni

İthaki bunu okuyup “Challenge acccepted!!” demesin? :smiley:

4 Beğeni

BK olmasın! Hayvan Çiftliği benim için sorun değildi ama Amber sorun. Seriyi komple takip eden biri olarak zaten elimde Amber var. Üzülürüm…

5 Beğeni