Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Bandrol alındıysa bugün yarın çıkar :slight_smile:

Bunu alırım ama okumam gibi. Zaman Çarkı ile meşgulüm bu aralar :smiley:

Not: Forum çok sessiz ya ürperdim resmen :sweat_smile:

2 Beğeni

Aşırı sevindim, önceki 8 yıl sürmüştü gelmesi. Hiç beklemiyordum. :pray:

Derleme diyorlar ama. Roman değil sanırım bu kez.

1 Beğeni

Öyküleri olabilir.

2 Beğeni

Bence öyküleri de değil. Onun editörlüğünde yayınlanacak bir kitap olabilir. Yine de heyecan verici.

3 Beğeni

Can Yayınları ince kitaplarından epeyi için braille alfabesi ile baskı bandrolünü almış. Gerçi çoğunlukla Barille diye yanlış yazmışlar bir kaç tane doğru yazılan sayesinde anlayabildim.

İlk 6 tanesi;

11 Beğeni

Braille mı? Allah allah, nereden nasıl esmiş ki? Tecrübeyle sabit, ince mürekkep baskı bir kitabın braille muadili epey kalındır, hatta birkaç cilt eder. Ama bu tür bir gelişme görmek güzel.
Zamanında Dresten dosyaları serisinin dördüncü kitabını braille okumak için bastırtmıştım, altı cilt etmişti 400 sayfalık kitap.

3 Beğeni

Kırmızıkedi yenileri, bu fiyatlar ne böyle demeden de edemiyorum :weary: Neyse bu fiyatlara da ufak ufak alışacağız.

4 Beğeni

Biraz zor alışacağız gibi. 500 küsur sayfaya 300 TL ne ya! Ciltli bile değil. :frowning:

2 Beğeni

Geçen sene 896 sayfalık Lilith’in Dölü 150 lira etiket fiyatıyla satışa sunulunca forumca şok oluşumuzu çok iyi hatırlıyorum. Çok üzücü.

9 Beğeni

8 Beğeni

Alfa’da, içinde yine Pardayanlar’ın olmadığı listedir. Geçiniz…

5 Beğeni

ZAten bayadır kitap almıyorum da alma lüksümüz de buraya kadarmış. Kütüphaneler ve pdflerden okuruz artık.

2 Beğeni

5 Beğeni

Böylece Tomris Uyar Delta baskıları almayanlar için de geçmiş olsun. :slight_smile:

Elbette X yaşında kitapları için de aynı durum geçerli.

4 Beğeni

Ödeşmeler Ve Şahmeran Hikayesi var bende ama onun dışında başka x yaşında var mıydı yayınlanan bilmiyorum.

1 Beğeni

Çok gerekmedikçe alma işine nokta koydum. Yoksa baş edilmez bu fiyatlarla. Bazı takip ettiğim yazarlar var anca onları alırım. Ha birde Martı yayınlarından çıkacak yeni fantastik kitabı bekliyorum o kadar. Forum da çok övülünce görmemezlikten gelemedim :slight_smile:

Birde şöyle bir konu açtım, beklerim :smiley:

2 Beğeni

Başka basılan olmadı galiba ama YKY de kalsaydı yaş aldıkça diğer kitaplardan basılan olurdu.

2 Beğeni

Neyse belki artık x yaşında serisi ile fiyatlar arşa çıkarda hisse alır işadamı oluruz :joy: Ararız bizim oda nerede diye :slight_smile:

3 Beğeni

https://x.com/kupusoglumstf/status/1699660678036889860?s=46&t=RIG645iL3c-LYVpKELiwPA

Homeros’un İlyada ve Odysseia kitaplarına Alfa’dan yeni çeviri geliyormuş.

Denemeler- Montaigne’ye de yeni çeviri geliyormuş.

2 Beğeni

@yates232 Hocam sen misin Küpüşoğlu’nun tweetine Pardayanlar için çemkiren? :smiley:

3 Beğeni