Yeni Kitap Haberleri

@Strenergy sen bilirsin bu yky’nin bandrol sitesinde ismi ne diye geçiyor?

“YAPI KREDİ KÜLTÜR SANAT YAYINCILIK TİC.VESAN.A.Ş.” olarak geçiyor. Ömer Seyfettin sormuştun aklımda, yeni baskı geldiğinde bildirim atacağım mutlaka. :slight_smile:

2 Beğeni

Hay aklınla bin yaşa. Ama çıldıracağım bir türlü çıkartamadılar.

1 Beğeni

Yky sitesi ve bandrol sayfası arasında turluyorum. Bugün oldukça fazla bandrol kaydı vardı ancak kaçırırım diye arama yaparak baktım maalesef yine yok.

Bandrol bilgisi gördüğümde mutlaka bildirim atarım sana. :slight_smile:

4 Beğeni

Teşekkür ederim. Yav çıkarta çıkarta zuzu çıkartmışlar. Bassanıza şu ömer seyfettini.

2 Beğeni

Arkadaşlar merak ettim matbaaya bu hafta verilen bir kitap aşağı yukarı ne zaman çıkar? (İthaki Bayan P serisinin yeni kitabı A Map Of Days’i bu hafta matbaaya vermiş)

Matbaya vermekle bitmiyor ki,paketlecek depolara götürülecek ardından dağıtım filan en az 2 hafta sürer.

1 Beğeni

Ön sipariş’de.

7 Beğeni

54 posts were split to a new topic: Korsan Kitaplar, Altıkırkbeş ve SUB Press Hk

5 Beğeni

2 cilt içinde aynı numara verilmiş. İkisi de klasik serisinden 124 numaralı kitaplar olmuş. Yine mi yanlış yaprtılar yoksa bilerek mi yapıldı aceba. :thinking::thinking:

Cilt-1 ve Cilt-2 olarak böldüklerinden tek numara vermişler sanırım.

1 Beğeni

2 posts were merged into an existing topic: Korsan Kitaplar, Altıkırkbeş ve SUB Press Hk

22 Beğeni

Karanlık kitaplık

20 Beğeni

4 kitap daha ekledik Nisan ayı sepetine :slight_smile: Nisan gelmeden, Nisan’da çıkacak bir dünya kitap geldi.

8 Beğeni

İthaki çoluğumun çocuğumun, torunumun, torunumun torununun torununun rızkını yedin, yeter artık, yavaş! :smiley:

Şaka şaka, devam, böyle güzel.

31 Beğeni

Nisan bombaları başladı :grin:

1 Beğeni

Aha da 5 oldu :smile:

11 Beğeni

6 oldu :grin:

11 Beğeni