Yeni Kitap Haberleri

Aldığın İphone’u kırarak başlayabilirsin. Bu fazla dokunur diyorsan, kola satın alıp dök :smile:

4 Beğeni

Yine sepet yaptırıyorsun bana. :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Cilt tasarımı gözüktü.

5 Beğeni

Hocam bu Lovecraft ile ilgili bir haber var mı Poe çıkartma düşünceleri de vardı :relieved: Barok Döngüsü 3Lemesi - Üç Silahşörler - Tolstoy vs derken Alfa bu aralar biraz sessiz gibi :neutral_face:

Bunların modası geçti yakında tepki için Malatya da torpil patlatacaklar. :grin:

1 Beğeni

Kardeşim sen sepetin altını bir kontrol et, sökük filan olmasın hiç dolmuyor. :thinking::joy:

1 Beğeni

Etiketlemeye ne oldu? Suya mı düştü etiketler? İnek mi içti? Dağa mı kaçtı? :smiley: Ey, @Strenergy :rofl:

2 Beğeni

Alfa da yanlış hatırlamıyorsam yoğun bir Dante süreci geçti, o süreçte çoğu kişinin bu kitap için çalıştığı söylenmişti. Sonrasında iki PKD geldi.

Lovecraft bu yaz içerisinde gelecek dendi. Barok Döngü üçlemesinin çevirmeninin vefat ettiğini öğrendim. Nasıl bir süreç işliyor emin değilim.

Tolstoy 3. cilt sert kapak ile çıkacak onu bekliyorum satışa açılınca paylaşırım. Gün içinde de William Shakespeare Kral Lear ı paylaşmış olacağım

Üç Silahşörleri sorarım tekrar. :slight_smile:

6 Beğeni

Doğru ya sen bu kitabı bekliyordun kaçırmışım @Agape. Şöyle bir büyü yapsan da tüm dünyadan uzaklaşsam fena olmayacak, bir kazan da benim için kaynatıversen. :slight_smile:

Türk Masalları Alfa klasik dahilinde imiş bu arada.

8 Beğeni

Mesaj alınmıştır. @Strenergy kardeş.

Bu arada çevirmenin vefat etmesine üzüldüm. 20 Ağustos’ta vefat etmiş.

3 Beğeni

Bende çok üzüldüm. Alfa klasiklerini 30-40 kitap eksikle de olsa açalım sonrasında tek tek öğrenir güncelleriz. Konu sonrasında bende bir süre sessizliğe bürünebilirim belki. :slight_smile:

2 Beğeni

Allah rahmet eylesin çevirmen konusunu bilmiyordum :disappointed_relieved: Artık ciltli Kral Lear ve Tolstoy bekleyelim :slightly_smiling_face: Üç Silahşörler konusunda son kitap çıkacak dendi ama sonra bir gelişme olmadı sanırım oda biraz ertelendi Türk Masalları nasıl acaba incelemek lazım

1 Beğeni

Alfa’nın ciltli baskıları gayet yerinde oluyor. Sanırım @alper de ciltli Tolstoy bekliyor. Üç Silahşörler ile ilgili durumu sorarım bir değişiklik varsa buraya yazarım mutlaka.

Bildirim atarım. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ren Kitap Klasikler Dizisi

1 Beğeni

Evet.
Ciltli Türk Masalları bekliyordum, çıktı. Ciltli Tolstoy, Ciltli Kral Lear bekliyorum.

3 Beğeni

Tolstoy göründü ama satışa açılmadı. Bende bekliyorum. Kral Lear sürpriz oldu haberim yoktu.

1 Beğeni

2 Beğeni

Sen kaçırmışsın ama bizden kaçmamış. :slight_smile:

1 Beğeni

17 Beğeni