Yeni Kitap Haberleri

2001 devam kitabı bence.

1 Beğeni

Bana verilen son cevap bu şekildeydi

5 Beğeni

Onun için kozmik uzay bebekli bir şey konulmayacak mıydı? 2010 uzay destanı aklımda öyle kalmıştı.

Serinin en güzel kapak tasarımı olabilir eğer bu şekildeyse :star_struck:

1 Beğeni

Murat K. Beşiroğlu’ndan bir bilimkurgu romanı daha.

Arka kapak yazısı:
“Ölüp ölüp dirilen sadece sen değilsin. Bizler mantık, irade ve düşüncenin ürünleriyiz. Düşünceler ölmez, zorbalıkla bize hiçbir şeyi dayatamazlar,” dedi Albatros, öylesine coşmuştu ki neredeyse ayağa kalkıp slogan atacaktı.22. yüzyılın başlarında Dünya Federasyonu zaman yolculukları üzerinde sıkı bir denetim uygulamaktadır. Saygın bir zaman teknolojileri uzmanı olan Demir,geçmişe yaptığı izinsiz yolculuğun ardından bir kanun kaçağına dönüşür veBirleşik Haberalma Teşkilatı ajanları ile arasında bir kedi fare oyunu başlar.
Sanal edebiyat şehri Litera’dan, Venüs’ün Von Neumann balon kentine, Singapur uzay asansöründen,Jiron silindir şehrine uzanan macerası sırasında Demir romantik düşlerinden kaynaklanan yanılgılarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

7 Beğeni

Tanzimat Devrinde Osmanlı Mahallî İdareleri (1840 - 1880), 2020

Gözat

3 Beğeni

2020 sonuna bir umut kutulu Sandman gelir diyordum ama bu mesajla birlikte umudum kalmadı.Büyük ihtimal 2021’in ilk yarısında çıkaracaklar :pensive:

Gönül ister bu ay peş peşe 2 cildi çıkarsınlar ama bakalım :thinking:

İntihal olacaktı sanırım.

1 Beğeni

Deadpool mu? Kitap mı acaba? Çizgi romanlarını JBC basıyor çünkü.

çizgi romandır heralde . çizgi romanda telif nasıl çalışıyorsa yakalayan yakaladığı kitabı basıyor.

https://www.google.com/search?client=opera&hs=5jz&sxsrf=ALeKk01P1O02zCqMoAGEpuxNj9Q7JYDzOw:1596703948263&q=stefan+petrucha+deadpool:+paws&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLSz9U3MKm0SCoxVOLVT9c3NEwztIivMCup0pLKTrbST8rPz9ZPLC3JyC-yArGLFfLzciofMV5i5BZ4-eOesNQJxklrTl5jPMjIhUe9kAYXm2teSWZJpZAcF58UkqUaDFI8XMiOqDTK3XVp2jm2dEE9QQaGZSxhDlJGgmtXnrz___97ey0hLnbPYp_85MQcoCQIfLDXEubiCEmsyM_Lz62ECyqpce6axNFg1vjeXtCLi5HB95yrgwSLAoMGg2FPEyPD9WQTB1uQSi2Gpn0rDrGxcDAKMPAsYpUrLklNS8xTKEgtKSpNzkhUSElNTCnIz8-xUihILC8GAKsDIlowAQAA&npsic=0&sa=X&ved=2ahUKEwiL2JbdmYbrAhWIp4sKHfN1AhIQ-BYwIHoECBIQQw&tbs=kac:1,kac_so:0

1 Beğeni

Goodreads’ten anladığım kadarıyla, romanmış.

1 Beğeni

Şimdi baktım, kitapmış.

1 Beğeni

Jaguar Yeni eser :heart_eyes:
K
İthaki yeniler

23 Beğeni
13 Beğeni

Jaguar bu eseri aylar önce duyurdu fakat hiç haber yok, ortada yok kitap.

Zaman Çarkı’nın sizin okuduğunuz epub versiyonuna nasıl ulaşabilirim? normalde kitapları alarak ilerlemeyi düşünüyordum ama sizin yazdıklarınızdan sonra vazgeçtim. Hem ucuz değiller, hem de o kadar para verdikten sonra kötü editörlük okumak istemiyorum.

1 Beğeni

Ayın onunda satışta.
https://www.eganba.com/jamaikada-bir-firtina-kitabi-richard-hughes-jaguar-kitap

3 Beğeni

Yeni serimiz hayırlı olsun. @fortknoxt konu hazırlayabilir misiniz?

13 Beğeni

Deadpool’un kapağı daha iyi olabilirmiş sanki.