Kitaplıklarımız

İş görüyor ama çok yükleme yapmamanızı öneririm. Zaten çok sağlam değil bir de ahşap kitaplıklardaki gibi kitaplarınızı kule kule yerleştirince taşıyamıyor. İçinden çıkan çivilerin yeterli olduğunu düşünmüyorum. Arka suntasını daha sık çivilerseniz daha sağlam oluyor. Biz kurarken bunu anladık ama çivimiz yok diye sağlamlaştırmayı erteledik,(sonra da öyle unutuldu kaldı sağlamlaştırma işi) bir gün dağılarak bize kendini hatırlattı. :rofl: Ekstra çivilerle tutturduktan sonra epey bir sağlam oldu 2 senedir kullanıyoruz.

2 Beğeni

Yardımlarınız için teşekkür ederim :grinning:

2 Beğeni

Kitaplığımın son hali bu durumda. Hala 2 kargo bekliyorum ama yeni hali çok hoşuma gittiği için paylaşmadan duramadım.

63 Beğeni

68 Beğeni

Annemle el emeği göz nurumuz. @Kehribar sayesinde fantastik evren zehrini aldım ve kitap sevdamın başlangıcına vesile oldu. Eski kitaplığıma kitaplarım ikinci sırayı çıkınca internette uzunca kitaplık arayışına düştüm ama fiyatlar fazlasıyla can yakıcı olduğundan aklımıza ikinci el vitrin alıp sıfırdan dizayn etme fikri düştü. Ve sonuç gayet tatmin edici oldu. Yine @Kehribar’ın gazıyla da foruma hoşbuldum. Yavaş yavaş raflarımı doldurmayı umut ediyorum.

108 Beğeni

O nostaljik vitrin modern bir kitaplığa dönüşmüş resmen. Güzel günlerde doldurun. Hoş geldiniz bu arada. :slight_smile:

Edit: Bilimkurgu köşesi yok mu heç?

6 Beğeni

Gerenk yok. Fantastikle devam! :smiley:

Hoşgeldiniz. Kitaplık da çok hoş olmuş. Zamanla doldurmak çok keyifli olacaktır. :slight_smile:

8 Beğeni

Çok hoş duruyor. Cam vitrinler de aslında elf işçiliği gibi hava katarmış xd

Forumda bir ay düzenli takılsanız hınca hınç dolar bu kitaplık benden demesi xd

10 Beğeni

Mükemmel olmuş, başka bir evde olsa çöpe gidecek bir mobilyaya güzellik katıp yeniden hayata döndürmüşsünüz. Uzun zamandır gördüğüm en güzel before/after :smile:. Bol bol fantastikle rafları doldurmak kalmış geriye :smile: .

8 Beğeni

Çok güzel olmuş gerçekten. Renk seçimi de çok hoş. Güle güle doldurun.

5 Beğeni

Birtakım zehirlemeceler😃

6 Beğeni

Foruma hoş geldiniz. Sizi Satın Aldığınız Kitaplar ve Kitap Kampanyaları İndirimli Kitap Fırsatları konularında bolca göreceğimizi düşünüyorum. Bu kitaplığın bir an evvel kaliteli fantastik kitaplarla dolması lazım. :smiley:

10 Beğeni

Roma’yı Neron, Rıhtımı AMZN40 yaktı xd

13 Beğeni

Tekrar mı geldi iki gözümün çiçeği? :face_holding_back_tears:

3 Beğeni

Çok güzel olmuş. Büyük bir emek var. :clap: Kitaplık için çok yaratıcı bir fikir olmuş. Hoşgeldiniz. :raised_hand:

4 Beğeni

Beni kampanya ve indirimlerden @yavanna asistanım haberdar ediyor, ona sormak lazım xd

3 Beğeni

Bay Howl, şu an böyle bir kampanya bulunmamaktadır :d

5 Beğeni

Güzel bir çalışma olmuş, emek katılınca daha değerli oluyor. Hangi boyayı kullandınız, cadence mi?

Bir de boyunu öğrenebilir miyim? Raf sayısına bakınca uzun olması gerekiyor gibi, ama tavana ve yandaki peteğe bakınca kısa gibi duruyor. Boyut algım değişti biraz.

4 Beğeni

Harika olmuş, gönlünüzce güzel günlerde doldurun.

O sırada Neal Stephenson:

5 Beğeni

Tamam da nasıl yaptın? :roll_eyes:

4 Beğeni