Özel Seri İstekleri

(Serhat) #67

İstek listeni kontrol ettim. Yeraltı Edebiyatı Serisi 120’ye yakın kitap barındıran bir seri. Eklediğim zaman sadece isim olarak olur, Kapakları eklemek listeyi çok büyütür.

İkinci isteğinde ise kitap sayısı az, ancak kitapların baskısı tükenmiş çoğunun satışı yok. Yani listeyi hazırlarım ancak takip edecekler için güncel olmaz. Ayrıntı Yayınlarının kendi sitesinde bile sadece 4 kitap satışta.

Ben genellikle satışta olan ve takibi güncel yani sürekli güncel kitap çıkaran serileri eklemeye gayret ediyorum.

(Bahadır Satır) #68

Çok teşekkür ediyorum.:ok_hand:

China Mieville eklenirse güzel olabilir sanki?

(Serhat) #70

Konu açılmıştır.

China Miéville Kitaplığı

Wow, bu kadar hızlı beklemiyordum :wink:
Teşekkürler

(emre) #72

Lovecraft kitaplığı en güzeli olur.

(Serhat) #73

Aklımda ekleyeceğim merak etme.

(Serhat) #74

Konu açılmıştır.

Howard Phillips Lovecraft Kitaplığı

(Bahadır Satır) #75

Baktım göremedim ama Dan Brown var mıydı?

(Serhat) #76

Dan Brown yok. Ama konu için hazırlık yaptım. Hafta sonuna kadar 6-7 konu daha açmış olacağım. Bunlardan biriside Dan Brown konusu olacak.

Alfa yayınlarının dracula, dorian gray, frankenstein vb siyah-beyaz kapaklı kitapları bir seri mi acaba, bileniniz var mı?

Müsait olduğunuz bir zaman eliniz değerse Everest Yayınları Modern Klâsikler rica edebilir miyim?

(Serhat) #79

Evet bir seri ama seri kapakları güncellenerek yenileniyor. Ben o seri için gerekli çalışma yaptım ancak kapaklar konusu ve çok sayıda kitap olması nedeni ile şimdilik konuyu açmadım. Biraz bekleyeceğim biraz kapaklar güncellensin açarım konuyu

(Serhat) #81

İstek yayımlanmıştır. :wink::wink:

Everest Yayınları Modern Klasikler Serisi

(Anıl) #82

Elric Destanı için konu açılabilir.

(Serhat) #83

İstek yayımlandı. :wink::wink:

Dan Brown Kitaplığı

(Burak) #84

@fortknoxt hocam ellerine sağlık çok güzel iş çıkarıyorsun. Çok yük olmayacaksa bir de Dost, Can ve April’dan çıkan Kurt Vonnegut kitaplarının listesini yapsan tadından yenmez :smiley:

Çok teşekkürler, elinize sağlık :slight_smile: Ben de aynı seri için talepte bulunmuştum, mutlu oldum ^^

(Serhat) #86

Konu açıldı mı yoksa bana mı öyle geldi. :joy::joy::joy::grinning::grinning::grinning:

Kurt Vonnegut Kitaplığı

(Burak) #87

Haydaaa. Bu ne hız :smiley: