Rıhtım Kamarası

Normal bir çay bardağı çok sıkıntı olmaz da, bu durduğu yerde yuvarlanıyor. :smile:

@emree cık cık :sinir:

2 Beğeni

İçindeki çaysa eğer, çok koyu duruyor hocam. Ben de demli severim ama bu çok koyu, sıcak çikolata gibi duruyor :slight_smile:

1 Beğeni

Fotoğrafta efekt var kararmış ondan. Ne incelediniz arkadaş :smile:

2 Beğeni

Hocam şantiyede de bu bardağı kullaniyorsanız baya zengin bir şantiyeymiş sizinkisi. Bizde kağıt bardak yüzyılın icadı gözü ile bakılıyor​:grinning::grinning::grinning:

1 Beğeni

Yok abi ne alaka, sakin ol champ evdeyim :smile:

2 Beğeni

Yok, direkt göze batıyor hocam :slight_smile:

1 Beğeni

Öncelikle herkese merhaba, Haşhaş Savaşı cilti basım ve ciltsiz basım arasında (ikisi arasında 40 lira olmasına değecek) bir fark var mı?
(Soruyu sormadan önce başkası sormuş mu diye arama yaptım ve bulmadım. Başka birisi daha sorduysa da lütfen kusura bakmayın.)

1 Beğeni

Kitapyurdu Kanada’ya kitap yolluyormuş, bunu yeni öğrendim ve çok mutlu oldum. Arkadaşım 85 kitap için, 2000 lira kargo ödemiş. Kanada Doları’na vurunca 186 birim yapıyor. Ve ortalama 9 saatlik çalışma ediyor.

7 Beğeni

Buyrun hocam, şu kısımlarda muhabbeti dönmüştü;

4 Beğeni

Böyle bir çekiliş var arkadaşlar :hugs: :drooling_face: Katılmak isterseniz diye burada paylaşıyorum.

2 Beğeni

Çok yeni kitap çıktı, hala ne yapacağıma tam karar veremedim.

Ben tam öyle hatırlmıyorum ama neyse :slight_smile:

4 Beğeni

Bak hemen konuyu buraya taşımalar falan, sen sistemin adamı mısın? :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 Beğeni

Sonra @Agape beni kurbağa yapıyor ve bunların çoğu senden dolayı oluyor.

3 Beğeni

Bu başlığa geçince istemsiz bacak bacak üstüne attım. Niye bende bilmiyorum. :grinning_face_with_smiling_eyes: Daha bi rahatlık geldi üstüme şimdi.

Yazık çok yazık :frowning: Mücadele sadece Daylight’da verilmez. Silkelen ve kendine gel. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Komutan Logar buralar pırıl pırıl olacak dedi.

4 Beğeni

@Ufuk 'a

yerine Dying Light oynayalım dedim, ecel ini basarız dedim. Korkuyorum diyor.

4 Beğeni

Zaten yıl dönümün gelmiş, yok mu bir perde ayak olman :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Beğeni

:face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth:

Pacman’mi oynayalım bu yaştan sonra. @Ufuk

4 Beğeni

Dünya’da savaş çıkıyor, herkes birbirini tehdit ediyor bu gidişle battle royale olacak hayatımız :slight_smile: Önden alıştırma yapalım :slight_smile:

3 Beğeni

İlk korkaklar ölür Ufuk. :joy:

4 Beğeni

Ben iyi bir hayatta kalanım, doğaya hemen uyum sağlarım yeşil yeşil :frog:

3 Beğeni