Yazar Bibliyografileri (Bibliyografi listeleri başlığı)

Sıraya Jose Saramago’yu da alabilirsen sevinirim :slight_smile:

Eylülde listem buydu. Saramago ilk yapacağım yazar. Diğerlerini hazırladım ama Türkçe karşılık da buldum, baskı durumu ve eski baskılarında yer alan öyküler değiştiği icin cok zaman alıyor diye kenara koydum.

2 Beğeni

Tamamdır. Acelesi yok zaten, ne zaman paylaşırsan :slight_smile:

1 Beğeni

Andrzej Sapkowski Bibliyografisi ve José Saramago Bibliyografisi eklenmiştir. (Şükür Saramago bitti. Sanırım Ursula’dan sonar en çok uğraştıran ikinci yazardı…)

Clive Barker için de yapıldı.

1 Beğeni

Listeye ekledim. :slight_smile: 20 Karakter

Ekleyip seni de etiketledim.

Tamamlamadım sandğım Rowling ve Marquez’i tamamlamışım ama listeye eklememişim. Şimdi onları da ekledim.

Ve

Yeni bibliyografili okuma rehberi :confetti_ball::

Iris Murdoch Kitaplığı / Bibliyografisi

1 Beğeni

Simone de Beauvoir Okuma Rehberine bibliyografi kısmı eklenerek güncellendi. :writing_hand:

@Ozgur sen yokken Beauvoir ve Murdoch bibliyografilerini hazırlamıştım, onları da ekler misin listeye rica etsem :blush:

1 Beğeni

Tabiki eklerim Murdoch’a ayrıca sevindim.

1 Beğeni

@Ozgur
L. M. Montgomery Bibliyografisi Listeye ekler misin?

Yanlışlık olmasın bu konuyu ben yapmadım. (Edgar Rice Burroughs Bibliyografisi)

1 Beğeni

Tamamdır. Ben yanlış listelemisimdir onu. Benim oluşturduğum bir liste Edgar’ınki.

1 Beğeni

Yahu Bear Grylls “bibliyografisi” diyecek kadar da ihtimam göstermeye gerek var mı cidden :smiley: Sanki adam bana Jack London, kıçı kırık reality show sunucusu işte. Konusuna bile gerek yoktu aslında.

Ilk mesaj wiki aslında, kendin de düzenleyebilirsin. Ben uzun zamandır bilgisayarım olmadığından telefondan düzenliyorum. O yüzden karışabiliyor biraz

@Kvasir öyle deme forumda çekilişi yapıldığında o zamana kadarki en yüksek mesaj sayısına ulaşmıştı çekilişler arasında :grimacing:

1 Beğeni

Düzeltilmiyor. Yetkim yetmiyor olabilir.

1 Beğeni

@Ozgur
Joe Hill Bibliyografisi Ekler misin?

@Ozgur
Jennifer A. Nielsen Bibliyografisi -
Ray Bradbury Bibliyografisi
Ekler misin?

@SJack ellerinden öper :grimacing::grimacing:

1 Beğeni

Halledeceğim bugün. :slight_smile:

@SJack
Koci Suzuki Bibliyografisi - Arthur C. Clarke Bibliyografisi Ekler misin?

Bear Grylls Bibliyografisi ile değiştirir misin?

1 Beğeni