Forum seviyesinin gitgide düşmesi

Kullandığınız ironik dilin ve hatalı söylemlerin sizde farkındasınız bence. Fakat burayı kişisel fikir savaşı meydanına çevirmek istemediğim için, size daha fazla kendimi anlatmak istemiyorum. Çünkü bilincinizde yazmak istediğiniz şeyler ile tekrar tekrar bana geliyorsunuz, iletişim kuramıyoruz. Daha fazla uzamasına gerek yok bence. Birbirimize saygı duyalım yeter.

Aman diyelim mirim! Yazım yanlışlarına dikkat edin derim ben. Linç sebebi malum…

3 Beğeni

Adam kovma demeyelim. Kapılar açık isteyen girer isteyen çıkar. Gitmek istiyorsanız kapılar açık diyorum. Cereyan yapıyorsa kapınızı kapatıp rahatlayabilirsiniz.

Kendi adıma konuşayım. Bu foruma sırf öykü seçkisi için katıldım ve piramit konusundan sonra hepsine katıldım. Ondan ziyade anime izlemek hayatımın en büyük eğlencesidir ve bu başlıklara da bakınıyorum. Bugün bunu okudum demektense okuyan insanların gözlemlerine bakıp kendime liste oluşturuyorum. Her konudan kendime fayda sağlıyorum.

4 Beğeni

:joy::joy::joy::joy:

Diyeceklerimin hepsi bu kadar…

Ne garip ve ne cesur (güya) bir toplum olduğumuzu bir kez daha gördüm.

3 Beğeni

Sıkıntı yok.
Hatır masada çay yarıda kalır.

3 Beğeni

Son bir yılda (üyeliğinizin başladığı günden bu yana) açtığınız 11 konunun 9’u ikinci el kitap satmak için, 1’i Biz bunu istiyoruz. Diğeri de bu konu zaten.
Foruma ne kadar katkı sağladığınız yadsınamaz bir gerçek.

Özür dilerim, ben en başından beri kendimi yanlış aktardım sizlere.

Bu arada ben de öyle bir aktivite bulmuştum ama kimse sahiplenmedi ya :frowning:

9 Beğeni

Evet bu yorumdan anladığım kadarıyla gerçekten garip bir toplumuz :slight_smile:

2 Beğeni

Yanlış anlaşılmayacaksa eğer,ben bu konuda birşey söylemek istiyorum.Forum’un gitgide seviyesi düşüyor diyenleri anlayamıyorum.Tamam,ben bu foruma katılalı iki ay bile olmadı kabul ediyorum ama böyle söylemeniz bence çok yanlış.Ben bu forumdan bir ay sürecinde çok şey öğrendim. Türkçe yeni sözler,okumadığım kitaplar,okuduğum kitaplar hakkında daha iyi bilgiler vb.Bu forum çok şey kattı bana.Ben bu forum sayesinde Türkçe kültürünü ve edebiyatını daha derinden öğrenmiş oldum.Ve forumun seviyesinin de düştüğünü sanmıyorum.
Hatta bazıları forumun seviyesinin gitgide düşmesini biz yeni nesilin yaptığı hatalar veya açtığı konular olduğunu söylüyor.Bu söze çok kırıldım gerçekten.Biz de hata yapabiliriz,hatasız kul olmaz sonuçta.Ama siz eski nesil de biz yeni nesile hatalarımızı söylemek yerine bizi küçükdüşüren sözler sarf ediyorsunuz.Bu gerçekten çok üzücü…

6 Beğeni

Çok fevri olmak bazen kelime seçimine ifade biçimine balta vurur ve dışardan gerçekten birikimsiz iletişimsiz birkaç insan olarak adledilip kalırız.
Aman diyim ! Başa dönün ve şu kalitenin içinde GÜZEL cevaplarınıza, kovalamalariniza bir bakın. Sakin olun.
Yeşilçay ve jung her derde deva :wink:
Hoşçakalınız @Yuzuri hanım :slight_smile:

2 Beğeni

Konu giderek yeni nesil eski nesil olayına dönmeye başladı. 35 yaş üstü siteden gitsin diye bir başlık görürsem alınırım şimdiden söyleyeyim.

Ek: @Anagnorisis seni kara listeye aldım.

10 Beğeni

:slight_smile: :smiley: :joy:

4 Beğeni

En azından forumu sadece kitap satmak için kullanıp da forumun ortamından şikayet etmiyorum. :smiley:

Ben eskiyim diye bir şey demedim değilim de zaten. Toplasan 1 yıl bile olmamıştır. Forumda moderasyon yok diyip moderatöre saygısızlık yaparsanız haddinizi bilmeniz için 4 tane mesaj okumuşsun moderasyonu ne ara gördün ki de derim.

7 Beğeni

Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü’nün 10-15 civarı kitlesi, kitap başı 4-5 katılımcısı oldu. Yine de gayet keyifli ilerledik. Bu kadar edebiyat aşkı niye hiç yansımadı oraya yav? :smiley: Üzdü…

Yazarları ayarladık, o kadar soru-cevap için foruma davet ettik. Küçük kitlenin katıldığı eğlendiğimiz sohbetler gerçekleştirdik. Böyle bir etkinlik bile önemsenmedi doğru düzgün. Peh.

13 Beğeni

Bu şey değil mi? OK BOOMER(!) :wink: :wink: :wink: :wink:

3 Beğeni

@erce ile eski bir konudan tartışmışlığımız bulunduğu için o dili kullanmak istedim. Bu durumun sizi ilgilendirdiğini pek düşünmüyorum. İnsanlara sakin dille bir şey anlatmak imkansız. Görmekdikleri şeyi beyinlerine sokmak için gözlerine anca bu şekilde sokabiliyorum. Eskiden olduğum gibi tatlı dilli konuşmayı sürdüremem. Bu beni yoruyor.

3 Beğeni

Forumun şu günlerdeki özeti olmuş adeta. Daha neler okuyacağız bakalım:)

4 Beğeni

Beni sizler var ettiniz diyelim o halde :slight_smile: (Şimdi ısrarla anlamayanlar olacaktır Tane tane anlatayım. Sitede deneyimlediğim olaylar sayesinde bu hale geldim).

6 Beğeni

@Burcu1
He de geç. Egosu başka türlü iflah olmuyor…

4 Beğeni

Ego? :smiley: işte sizlere laf anlatmak imkansız diyorum ancak anlamıyorsunuz.

Aşkolsun mirim. Beni kırıyorsunuz. :frowning:

4 Beğeni