Yayıneviniz Olsaydı Basacağınız Kitaplar Ne Olurdu?

Stefan Zweig
George Orwell

Sherlock Holmes bütün hikayeleri ve bütün romanlarını olabilecek en ekonomik ve en kaliteli şekilde basardım. Ciltli olmasa bile ciltsiz bir şekilde, set şeklinde bütün hikayeler ve başka bir set olarak bütün romanlarını basardım. Bu kadar kafayı yemezdim araştırıp almak için :sweat_smile:

2 Beğeni

O parayı veririm, açıklamalı notlar ile okumayı severim diyorsan bence Everest baskıyı alabilirsin veya çok daha uygun fiyatlı olan Cem kutulu 9 kitaplık set ara ara yüzde 50 indirime giriyor o alınabilir.

1 Beğeni

Martı Yayınları çok övülüyor o yüzden paylaştığım setleri alacağım sanırım ama Cem Yayınlarına da tekrar bir bakayım.

Martı övgüsüne şaşırdım ama demek ki bu kitapların çevirisine özenmişler.

1 Beğeni

Youtube’a baktım başka sitelere baktım Martı Yayınlarını tercih edin gibi yazılar var. Ren Yayınları var mesela bütün hikayeleri ve bütün romanları olarak ciltli uygun bir fiyattan satılıyor ama pek olumlu bir yorum yok o yüzden vazgeçtim.

3 Beğeni

Buyur buradan yak :joy:

Everest çok kapsamlı yapmış ve bence gereksiz o kadar bilgi ve fiyatı da yüksek. 3 kitabı şu an toplam indirimli olarak 273 liraya denk geliyor. Yayınevi olarak da romanları farklı yayınevi, hikayeler farklı bir yayınevi olsun istemiyorum. Foruma üye olalı 1 yıl olacak neredeyse hala alamadım kitabı :joy:

Cem baskı tüm eserler zaten. Onların 4’ü roman 5’i öykü. Başka öykülerde mi varmış.

2 Beğeni

Ben 5 roman diye biliyordum. 4 romansa tekrar bakayım.

@alper böyle bütün roman ve hikayeleri almış oluyorsam bunları alayım listeme. Yanlış hatırlamıyorsam eğer sanki siz daha önce bana yine önermiştiniz ama ben eksik zannedip almamıştım :sweat_smile: Değenlendirmeye alıyorum şimdi alınabilir bunlar. Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Şimdi aklıma geldi, Fin destanı Kalevala ile Roma ve kısmen Yunan Destanı Aeneis’i basardım.

3 Beğeni

Sherlock Holmes serisine özel indirim bekliyoruz. Belki bir gün gerçek olur. Şimdiden yerimizi alalım. :blush:

1 Beğeni

Kesinlikle bu konuda sana varımla yoğumla destek olurdum

eski kitaplara remake yapılmalı bence de +1

1 Beğeni

Arkabahçe 3 cilt bastı devam etmedi. Yıllardır bekliyorum. Diğer yayın evleri de basmıyor. :neutral_face:

1 Beğeni

Dikkat ettim de cevaplarda korku ve bilim kurgu türüne daha çok yığılma var. Yayınevinin çalışanları forumdan olsaydı muhtemelen kurgu ve deneme üzerine yoğunlaşırdı baskılar. Hatta çoğunluğun seçimini daha nicel görmek adına bir anket oluşturabiliriz bu başlık altında. Tabii daha çok fikir belirtilmesi önemli.

1 Beğeni

Geçtiğimiz aylarda Raphael’e özel bir (ing) çizgiroman getirtmişti paralel evren. Sırayla her ay diğerlerini de getireceklerdi fakat 4 ay geçti hala tık yok. Ne yazık ki Türkiye’de tmnt sever pek bi az…

Türkçeye çevrilse fena olmaz hani dediklerimden bir seçki olurdu. Eh keşfettikçe de eklerdim.

Lensman Serisi, Marianne Dreams ve Bokenshyatachi: Gamba to 15

Outside The Gates ve Crazy Weather

Kemono no Sōja Erin

Frozen Hell

2 Beğeni

Hemen hayallere muhalefet şerhimi koyayım. :joy::joy::joy: Çıksa alırmıyım alırım ama bunları az sermayesi olan bir yer çıkarırsa batar :grin::rofl::rofl:

1 Beğeni

Bu yüzden hayal ya. :rofl: :man_shrugging:

Hayallersiz yaşayamam. :sweat_smile: :man_shrugging:

Ancak 100, belki belki 200 baskı… O da attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değmez, hesabı. Eh, öyle de yayıncılık olmaz. Paralel Hayal Gerçekliği’nde belki olurdu. :sweat_smile: