Forum Üyelerinin Aylık Okuduğu Kitaplar

Yok, sosyal medyayı senin üzerinden takip ediyorum. Sende resimle yazı paylaşıyorsun. Bari iki klavyene dokun foruma direkt yaz. O ne öyle :slight_smile:

@Agape ayrıca büyücüyü çirkin gösterdiğin için kurbağa sence kim olabilir tahmin et :joy:

2 Beğeni

Sinerji yaratıyorum böylelikle :smiley:
Yenilikler sunuyorum.

2 Beğeni

Yenilik mi? :slight_smile: Taş devrindeki adam yazı ve fotoğraf makinesini aynı anda bulsa şu hareketi yapmaz :joy:

3 Beğeni

Sayın denetmenim @Agape Ufuk arkadaşımız derste çok konuşuyor. :grimacing:

4 Beğeni

Biz senin karalanmış yazını okumak zorunda mıyız? Lütfen başlık kurallarına uyalım.

@Ufuk Cadı da çok gerçekçi olmuş. Aynı ben. :sweat_smile:

Ayrıca daha ay sonuna 3 gün var. 3 günde 10 kitap okunur. En azından @alper okur. :sweat_smile:

6 Beğeni

@erdo 'ya daha 4 gün var, günde 100 sayfa bile okusan 400 sayfa okunur diye yazacaktım, @Ufuk 'un tarafına yeni silahlar vermeyeyim diye yazmadım. :slight_smile: Ama madem @Agape sen yazdın o zaman ben de yazayım :slight_smile:

4 Beğeni

Ben bugünü saymayarak dinlence bile vermişim. :sweat_smile:

4 Beğeni

@alper @Agape öğleden sonra ve yarın tatil. Kızıma ayıracağım vaktimi :heart_eyes:

5 Beğeni

Durun ya sandıkları terk etmeyin daha ay sonuna çok var :slight_smile:

7 Beğeni

Bir de Abercrombie’nin The Heroes kitabını okumak istiyordum ama bu ayı böyle kapatacağım.

Katilbot Günlükleri fazla tatmin etmedi. Neden bu kadar tutmuş anlayamadığım bir seri. Denediğim iki kısa roman serisi de sarmadı, yüz sayfa beni dünyaya çekmeye yetmiyor demek ki.

Best Served Cold incelemem.

Son of A Liche incelemem.

Golem ve Cin incelemem.

11 Beğeni

Yüzüklerin Efendisi’nin tek cildini şu son günlerde bitiremeyeceğim malum. O halde ben de bu ayki okuduklarımı netleştirebilirim.

Geçen aya göre bir kitap fazla okumuşum. Ne mutlu bana. :slight_smile:

107518_b1a80_1531088414 94029_1a4f1_1559486207 Tanrinin-Dokuz-Milyar-Adi_22202_1411796080 9532_c29c8_1568185138

12 Beğeni

Ayrıca resimdekiler dışında E.T.A. Hoffman’dan Üstat Pire’yi okudum. Bu ay verimsiz bir aydı benim için.

7 Beğeni

Ayriyeten;

• İki Şehrin Hikayesi, Charles Dickens
  • Bir İdam Mahkûmunun Son Günü, Victor Hugo
  • Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri, Orson Scott Card

Bu ay da böyle. Okul dönemi olduğundan daha çok öykü kitapları ve ince kitaplar okuyorum.

11 Beğeni

10 Beğeni

Merhaba, Geçmiş Günlerin Hikayesini okuyan birisi olarak, yazarın diğer kitabı Gelecek Günlerin Hikayesini nasıl bulduğunuzu öğrenebilir miyim?

2 Beğeni

Bu ay
Sineklerin Tanrısı
Dr jeykl ve Bay hyde
Elantris
Büyük Atatürk’ten Küçük öyküler
Çizgili Pijamalı çocuk
Sırça Köşk
Karanada nın İfrit Beyi
Gulyabani
Kitaplarını okudum.Favorilerim Elantris,Çizgili pijamalı çocuk ve Malloryon 3

7 Beğeni

Yine akıcı bir kitap. Yazıldığı dönemi göz önüne alarak okumak gerekiyor biraz, kitap distopyanın ilk örneklerinden kabul ediliyormuş. Öyle aman aman kesinlikle okunması lazım falan diyemem ama keyifliydi açıkçası ben birkaç saatte bitirmiştim. Wells okumayı da hep sevmişimdir. Fakat Geçmiş Günlerin Hikayesi’ni daha çok beğendiğimi belirtmem gerek.

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim. :slight_smile:

2 Beğeni

Frankenstein
Dövüş Kulübü
Son Dilek
Kader Kılıcı
Elflerin Kanı
Nefret Çağı
Devrimden Önceki Gün

9 Beğeni

cüce derinlikleri ejderhaları